Přejít na obsah

DA38


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

K tomu AR.. Mal som ho na 2x breitling, archimede, teraz 3x omega.. A tých kritických situácia bolo toľko.. Tukance na puzdre, skrabance atď.. Ale AR vždy 100%

 

AR ozaj ale casto dostava tukance a skrabance ako vydavam na starsich hodinkach , vydrzi sice dost na niektorych (nie na beckach, tam som videl hotove pohromy) ale casom to ide dole + vlasocnice. Ale vlastnu skusenost moc nemam aj ked som mal vela krat AR, nestihol som ho poskrabat rovnako ako ty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

breitling omega... to ano, tito antireflex vedia.

antireflex na da-ckach je ich najvacsia slabina. zivot je snim krajsi o tom potom :-) 

becko ho moc nevie co sa tyka vydrze, aspon na niektorych modeloch co som videl na vlastne oci tak po rokoch to bolo hrozne... Moja skusenost s AR na beckach je ale super a mal som ich dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peckovy Decka:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AR ozaj ale casto dostava tukance a skrabance ako vydavam na starsich hodinkach , vydrzi sice dost na niektorych (nie na beckach, tam som videl hotove pohromy) ale casom to ide dole + vlasocnice. Ale vlastnu skusenost moc nemam aj ked som mal vela krat AR, nestihol som ho poskrabat rovnako ako ty :-)

Moje první zkušenost s AR je právě na DAčkách, venkovní AR má u mě opravdu těžký život. Mět ho tam je super ale ty škrábance na něm :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první zkušenost s AR je právě na DAčkách, venkovní AR má u mě opravdu těžký život. Mět ho tam je super ale ty škrábance na něm :death:

 

Jj, moje takřka každodenně nošený DA34 jsou všude jako nový, ale vnější AR už pár vlásečnic má. Pořád si říkám, že ho zkusím odleštit, ale odhodlání zatím chybí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, moje takřka každodenně nošený DA34 jsou všude jako nový, ale vnější AR už pár vlásečnic má. Pořád si říkám, že ho zkusím odleštit, ale odhodlání zatím chybí :)

Bud to jde, jak pises odlestit, nebo vymena za nove sklicko. Cena cca 1500 kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud to jde, jak pises odlestit, nebo vymena za nove sklicko. Cena cca 1500 kc.

 

Díky, cenu výměny jsem už také zjišťoval, ale k tomu bych se uchýlil asi až na druhém místě. Vyměnit to za stejné i s vnějším AR pak znamená opět riziko do budoucna a dilema by bylo zpět. Takže jestli to začnu řešit, zkusím prvně odleštit.

 

 

Ja osobne by som uvazoval dat AR prec az ked by bol poskodeny tak ze by to bilo do oci aj pri beznom pouzivani.

 

Přesně, to je asi hlavní důvod, proč jsem se zatím neodhodlal - ale červík pořád hlodá, i když ty vlásečnice nejsou normálně vidět, já o nich vím a to mi vadí. To je asi rozdíl mezi normálním člověkem co nosí hodinky a chronomagorem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono jde objednat i nove bez vnejsiho ar. Ja bych se pri poskozeni ar uchylil ke koupi noveho sklicka a spojil bych to napr. se servisem, nebo treba s pretesnenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono jde objednat i nove bez vnejsiho ar. Ja bych se pri poskozeni ar uchylil ke koupi noveho sklicka a spojil bych to napr. se servisem, nebo treba s pretesnenim.

A proc kupovat hned novy sklo?Odlesteni antireflexni vrstvy mu nijak neublizi,hodinar ti to udela za 2 kila,nebo to zmaknes i sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc kupovat hned novy sklo?Odlesteni antireflexni vrstvy mu nijak neublizi,hodinar ti to udela za 2 kila,nebo to zmaknes i sam.

Ale urcite, ja jen jako dalsi variantu:).

 

Edit: jinak jsem se na to informoval a bylo mi receno, ze se pri tomto odlesteni se musi sundat ten krouzek lunety, tak nevim. Nemate nekdo zkusenosti?

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stacilo by to oblepit,aby si to tou pastou nedojebal,ale rozebrat to je samozrejme bezpecnejsi.

Diky, tak to necham jednou na odbornikovi:). Ja bych to tuty dojebal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, tak to necham jednou na odbornikovi:). Ja bych to tuty dojebal.

Ja taky,proto to pisu;-)

Pred par rokama jsem nechaval odlestit AR z Fortisu,borec jen oblepil lunetu a za par minut hotovo.Ale sam bych to nedelal...

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale urcite, ja jen jako dalsi variantu:).

 

Edit: jinak jsem se na to informoval a bylo mi receno, ze se pri tomto odlesteni se musi sundat ten krouzek lunety, tak nevim. Nemate nekdo zkusenosti?

 

No, co ja vidim, tak to puzdro je vcelku, ten kruzok lunety je len sucastou celeho bloku puzdra... Kto hovoril o tom sundavani? To by ma celkom zaujimalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to spis chapal tak,ze je lepsi to sklo sesadit a odlestit to mimo pouzdro,aby prave nedoslo k jeho poskozeni/olesteni behem procesu,tot vse.

 

To uz by davalo vacsi zmysel. Lebo je pravda, ze niektore hodinky mavaju puzdra s odnimatelnou lunetou, no Damasko nie.

 

Inak mam info, ze Chronoshop uz riesi komplet autorizovany servis na Damasko, ze ich netreba posielat az do Barbingu. Robil uz s nimi niekto komplet servis (nielen vycistenie strojku), maju aj nahradne Viton tesnenia atd? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co ja vidim, tak to puzdro je vcelku, ten kruzok lunety je len sucastou celeho bloku puzdra... Kto hovoril o tom sundavani? To by ma celkom zaujimalo...

Ja:), toto mi bylo receno v Chronoshopu, ma muj dotaz az mi bude ar stvat ( cti bude poskozen ). Tykalo se to, jak rozlesteni, tak vymeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja:), toto mi bylo receno v Chronoshopu, ma muj dotaz az mi bude ar stvat ( cti bude poskozen ). Tykalo se to, jak rozlesteni, tak vymeny.

 

tak zjavne vedia o com hovoria. no za takychto podmienok ked je s tym taky cirkus by som to pripadne odlestenie naozaj dobre zvazil ci je nutne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...