Jump to content

DA38

Ohm-Aztec

Recommended Posts

• Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mě přijdou super, na rozdíl od žluté, která mě naprosto iritovala, se mi modrá moc líbí.

Ale musel jsem se zasmát, když jsem s velkým očekáváním rozklikl vlákno, jakože novinka.....a ona je nová jen barva vteřinovky :)

Mě přijdou super, na rozdíl od žluté, která mě naprosto iritovala, se mi modrá moc líbí.

Ale musel jsem se zasmát, když jsem s velkým očekáváním rozklikl vlákno, jakože novinka.....a ona je nová jen barva vteřinovky :)

Tak ja to mam presne naopak,za me zluta urcite lepsi,jak tahle kriklave modra.

Dyk je to dobrá německá sranda prezentovat to jako novej model, škoda, že nevymysleli něco výraznějšího, třeba duhovou. Ono těžko říct z obrázku, myslim si, že naživo to nebude blbý.. Chtěl bych vidět aspoň vizualizaci DA3XX, jak by to vypadalo s tou vnitřní lunetou a modrejma prvkama.

Kluci, Vy zas jedete pecky :)

Pro kristovi rany :).

Toš já teda nevím, školy nemám, ale mě ta modrá vteřinovka v ničem neuráží a jsem rád, že přidali další barvu. Každé ráno tu najdu jinou variaci na úplně stejné JeanRichard a nikdo se nad tím moc nepozastavuje, ale když Konrád po x letech přidá jednu barvu ručky, tak je to z toho katastrofa roku :frusty: Chápu, že jde o zhrzená očekávání, ale jak to měl proboha pojmenovat, DA34/36 Blau aby nevytvořil iluzi nového modelu? :)  

Budu pevně doufat, že neudělají v modré i model 363, to bych se asi neudržel a šel do nich, protože modrá je dobrá.