Jump to content

Recommended Posts

Posted

je to mimo hodinkové téma, ale auta se zde celkem dost probírají, tak snad někdo poradí - mám zájemce na svoje auto ze Slovenska, bohužel nevím, co je při takovém prodeji přes hranice třeba všechno udělat, nerad bych něco zapinkal... pokud by někdo dokázal kvalifikovaně poradit byl bych velmi zavázán. Díky!

Posted

jednoduché, už jsem tam jedno auto prodal, potřebujete COC certifikát ( vydal mě dealer, kde jsem auto kupoval ) a klasická evidenční kontrola, s tím auto odhlásíš na MU na nového majitele s převodem do jineho státu, stálo to dohromady cca 1500 kč, on si v SK sjedná pojištění na cestu a auto s doklady a kupní smlouvou bez problémů přihlásí, proběhlo to nečekaně rychle a bez komplikací

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...