Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

je to mimo hodinkové téma, ale auta se zde celkem dost probírají, tak snad někdo poradí - mám zájemce na svoje auto ze Slovenska, bohužel nevím, co je při takovém prodeji přes hranice třeba všechno udělat, nerad bych něco zapinkal... pokud by někdo dokázal kvalifikovaně poradit byl bych velmi zavázán. Díky!

Odesláno

jednoduché, už jsem tam jedno auto prodal, potřebujete COC certifikát ( vydal mě dealer, kde jsem auto kupoval ) a klasická evidenční kontrola, s tím auto odhlásíš na MU na nového majitele s převodem do jineho státu, stálo to dohromady cca 1500 kč, on si v SK sjedná pojištění na cestu a auto s doklady a kupní smlouvou bez problémů přihlásí, proběhlo to nečekaně rychle a bez komplikací

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...