afrikab Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Seiko nachystalo pro japonské milovníky luxusních hodinek nové tři modely.Všechny jsou osazeny kalibrem 7R88 s 30 kameny a ručním nátahem. Průmer hodinek je 38,2mm a tloušťka pouhých 8,6mm.Cena verze z růžového zlata (na obrázku) 1,680,000yen ( $13,691 US), verze osazená 60 diamanty 2,100,000yen ($17,131 US) a nakonec ocelové za 714,000yen ( $5,824 US). Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
safi Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Seiko nachystalo pro japonské milovníky luxusních hodinek nové tři modely. Všechny jsou osazeny kalibrem 7R88 s 30 kameny a ručním nátahem. Průmer hodinek je 38,2mm a tloušťka pouhých 8,6mm. Cena verze z růžového zlata (na obrázku) 1,680,000yen ( $13,691 US), verze osazená 60 diamanty 2,100,000yen ($17,131 US) a nakonec ocelové za 714,000yen ( $5,824 US). Krásné
petr here Posted June 28, 2007 Report Posted June 28, 2007 Pěkné, ale když k té ceně připočítáš 2 bodyguardy aby ti je nešlohli ... nevím nevím
VS Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 (edited) Zdá se, že se soudruzi z japonska inspirovali tady: http://forum.chronomag.cz/uploads/post-1118-1182953989.jpg Myslím, že tím šíleným ciferníkem zmrvili moc hezké hodinky. Bez těch čísel by to šlo. Edited June 29, 2007 by VS
Bobr Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Naprostý souhlas. Vůbec se mi zdá, že Seiko se v případě svých posledních modelů vší silou snaží o neotřelý rádobymoderní design ciferníků, výsledkem čehož je, že ujíždí někam mimo...
Lovap Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Ale nie, Credor je luxusná značka a tam sú aj klasické tvary a aj tieto trochu "výstredné". Tak to má byť.
afrikab Posted June 29, 2007 Author Report Posted June 29, 2007 Ale nie, Credor je luxusná značka a tam sú aj klasické tvary a aj tieto trochu "výstredné". Tak to má byť. Narozdíl od Primek zde jsou indexy. Takze ten cas by problem byt nemel.
safi Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Narozdíl od Primek zde jsou indexy. Takze ten cas by problem byt nemel. a na rozdíl od primek je cena xnásobně vyšší a kvalita také . Mě se líbí :-)
Guest tolja Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 a na rozdíl od primek je cena xnásobně vyšší a kvalita také . Mě se líbí :-) Podle mne cena xnásobně větší není. Když srovnáš ve stejném materiálu pouzdra nový model Primu, a Seiko Credor, tak rozdíl je pár desítek procent
Martin B. Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Tvar pouzdra není špatný, ale nenadchnul mě. S těmi čísly je to zajímavý nápad. Ale jako celek mi to prostě nesedí, nemůžu si pomoct. Na druhou stranu jsem se ale opět utvrdil v názoru, že se mi líbí kombinace růžového zlata a černé. Než jsem poprvé na vlastní oči uviděl IWC Portugieser s věčným kalendářem v téhle kombinaci, nikdy bych nehádal, že mě zrovna spojení těch dvou barev tak osloví.
spiderer Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Prijde mi, ze designove se ty hodinky povedly. Cisla jsou sice takova jaka jsou, nekomu se budou libit, nekomu ne, ale o tom to je.. hodinky ktery se libi kazdemu (nebo velke vetsine) nemaji takove kouzlo.. Takhle si dokazu predstavit svoje hodinky k obleku do spolecnosti..
afrikab Posted June 30, 2007 Author Report Posted June 30, 2007 A tady je fotka kalibru 7R88, jeste pohledam blizsi info. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Viktor Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 (edited) Bude celá řada Credor s s horologicky významnými čísly na ciferníku - tzv. designem 24/7. Hodinky se mi spíš líbí, ale nějak mně nikdy nesedlo logo Credor. Edited June 30, 2007 by Viktor
Guest Kamil Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 To já to mám opačně. Logo Credor se mi líbí, ale nonstop zvýraznění mi nesedí. Je fakt, že ukazatel rezervy chodu se to snaží opticky vyvážit, ale nevím, nevím. A kdyby tam aspoň nebyla ta hnusná datumovka.
Viktor Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Mně ta datumovka zase přijde OK. Horší ale je, že začínám mít pocit, že bych měl mít jedny Spring Drive hodinky . Zrovna tyhle jsou teda nechutně drahý, jaký jsou nejlevnější Seika se SD?
Guest Kamil Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Já už ten pocit mám delší dobu. Ale obávám se, že pod 3 tisíce dolarů se nedostaneme.
Bobr Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Kamile, přesně jsi popsal to co mě na nich "odpuzuje" - je to ta datumovka a umístění rezervy chodu! To do toho ciferníku vyloženě nepasuje. Viktore, proč jsou některá čísla horologicky významná?
afrikab Posted June 30, 2007 Author Report Posted June 30, 2007 Mně ta datumovka zase přijde OK. Horší ale je, že začínám mít pocit, že bych měl mít jedny Spring Drive hodinky . Zrovna tyhle jsou teda nechutně drahý, jaký jsou nejlevnější Seika se SD? Jak se tak divam do katalogu, model SBGX049 (SBGX053) z rady GrandSeiko ma doporucenou cenu 262 500,- jenu, tedy neco kolem 40tis. korun.
Guest Kamil Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Viktore, proč jsou některá čísla horologicky významná? Už jsem to zmiňoval ...ale nonstop zvýraznění mi nesedí. 24 hodin, 7 dnů v týdnu - nonstop
Guest Kamil Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Jak se tak divam do katalogu, model SBGX049 (SBGX053) z rady GrandSeiko ma doporucenou cenu 262 500,- jenu, tedy neco kolem 40tis. korun. Jenže quartzky bych nechtěl a Viktor asi taky ne.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now