Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 28,9tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takže jsem byl včera v onyxu a závěr je velmi pozitivní:

hodinky jsou v naprostém pořádku, kdysi do nich natekla voda, způsobila oxidaci ruček, pak hodinky někdo rozebral, vyčistil. 

Rada: jelikož hodinky jdou, koroze/oxidace nepokračuje, všechny kontroly proběhly vpořádku: tlaková, tepelná - tak hodináři doporučují s hodinkami nic nedělat. Sklo je taky vpořádku, určitě s ním nic nedělat. 

Obecné doporučení k seiko strojkům: neservisovat předem, ale až se hodinky začnou pozdit/předbíhat. 

Obecné postoje pana hodináře: do vody patří plavky, nikoli hodinky. A/R a safír jsou spíš módní záležitosti, on sám a/r moc nepodporuje a nesouhlasí s dodáváním a/r později. Sklo na hodinkách má být vidět.
Moc pěkně jsme pohovořili a já odcházel pozitivně naladěn, že jsem koupil hodinky, které jdou a jistě nějakou dobu půjdou :) 

Mám radost, že jsem tam byl a byl jsem uklidněn, že nebudou dále korodovat nebo či co podobného :) 

Pan hodinář mi pochválil hodinky, říkal, že jsou skutečně moc pěkné a často se nevidí. Myslel, že jsou z vyšší kategorie :)  - tak jsem mu řek, že jsou to takové bejby GS, které se prodávaly jen v Japonsku...

 

image.png.d9b4a23ea52f67afe9f6c2a8e06ba4ae.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se právě divil, že je nikdo nekoupil... asi tady zas není tolik lidí a těch pár, co na to kouká, tak je zanperázdněnejch zrovna něčím jiným - jako třeba já - tak jsem je tehdy nekoupil, protože jsem kupoval něco jiného a naštěstí je kolega netopoval, takže zapadly...
pak jsem si vzpomněl, že tu byly, tak jsem to dal do vyhledávače a vylouplo se to na mě. krom ještě jinejch zajímavejch kousků seika, který tu leží od února...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě vím. Snad víc mě sere, že je blbě nalepená. Jsem to tak koupil za 3500. Až půjdou na servis, nechám dát novou, dneska už se dělají mnohem věrnější bez vystouplého lumibodu. Originál už asi neseženu, ale jestli to jde, klidně si nechám poradit kde. To víš, začátky, Aukro, ještě to dopadlo dobře, jinak jsou v pohodě. To jsem ještě nebyl ani registrován zde. Jinou lunetu (mody typu coin edge, svítící vložku apod.) bych nezkousl, ale vložka, nejde o život, tak jde o ...

A že je čtvrtek a já mám pátek si nikdo nevšiml. To až teď, když je porovnávam s 009 o pár obrázků výš a koukám, že ani barevně ta vložka není žádná hitparáda, jsem si všiml že ostatní mají čtvrtek. No jo, ležení na neschopence človeka zblbne.

Upraveno uživatelem Jiří Sedlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...