Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Když jsem byl v pubertě, tak jsem si k vánocům strašně moc přál hodinky SEIKO. Když nadešel vánoční čas, tak jsem měl pod stromečkem nádhernou krabičku s hodinkami.... jelikož to byl dárek od babičky, která je velice spočívá byly to hodinky od vietnamců značky SEIKON. Nejsem si jistý, ale myslím, že na Silvestra již odpadla první ručička (ne moje, hodinek). Od té doby mi prošlo rukama velké množství hodinek, ale teprve teď, skoro o 25 let později jsem si koupil svá první Seika. Sice loď model, ale nějak se začít musí. Tady jsou...

 

attachicon.gif20180205_073634.jpg

koukám že si je hodil na hadr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš medvědí tlapu ;) mě jsou akorát a vedle dvaačtyřicítek vypadaji stejně B)

Některý fotky mi to pořád takhle otáčí :frusty:

 

Šlo by udělat foto SKX a steiny ? Jen tak pro porovnání. Steiny se mě moc líbí, ikdyž zrovna rolex homage moc nemusím, jen nevím jestli 42 nebo 39 mm, dle SKX porovnám.

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhy tohtorocny prirastok. Pani Peopleova mi tento rok povolila len 3 kusy.

attachicon.gif 205C9D9C-712E-48D4-B05C-D87D37D26A68.jpeg

Docela jsi prekvapil.. cervenou na oranzove nekomentuju, ale ze jsi si vzpomnel na tyhle monstra.. ty uz tu moc nejsou, ty zuby se docela okoukaly.. Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tajnacku to moc nejde. Posta ma vzdy prezradi.

 

Bohuzial monstra maju len 20mm a ja mam komplet vybavu len v 22mm. Iny vhodny strap do aquaparku som nenasiel, len tento uchylny.

 

Inak draculy som kedysi strasne chcel a teraz sa mi ich podarilo kupit za normalnu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...