Jump to content
Sign in to follow this  
kapka

hodinky kirovskie

Recommended Posts

Tak tadě tě pošlem na Aukro, od korunky uvidíš kam se ti to vyšplhá.

Střízlivý odhad z této nic neříkající fotky je pár stokorun.

Aspoň průměr, nebo fotka dýnka kdyby byla.

ale mimochodem jsou docela pěkné, pokud je máš v rodině a je k nim nějaký příběh, určitě mají takto větší hodnotu, než je za stovku prodat.

Edited by Radimk

je to dědictví....jsou staré asi tak 50-55, přivezl je starý děda z ruska matce (ona špatně viděla, proto v podstatě pánské)....co to je dýnka?

ze spodu není nic napsáno, akorát z boku, jak se dává dole řemínek je nějaká značka....těžko ji čtu, ale něco jako G20 nebo G00....omlouvám se, ale mám nohu v sádře, tak musím počkat až mladas dorazí domu a udělá popřípadě lepší fotky a popřípadě najde lupu....jen co si tak pamatuju, starý děda by určitě nekoupil žádný šmejdy, on jezdil do ruska jako expert na textilní stroje.....a ještě jedna prozba, ty hodinky s tím modrým ciferníkem jsou asi také ruské

já vůbec tomu nerozumím,akorát jak ted jsem mimo provoz, tak aspoň můžu zjištovat  věci z pozůstalosti a snažit se dopídít rozumné hodnoty

Zkrátka je to mosazné pouzdro a je pozlaceno vrstvou zlata tlustou 0,02mm /teda dvě setiny milimetru/.Hodnota spíše nostalgická jak píše RadimK.

Mám být hodný?Klidně dej,ale stejnou službu Ti prokáže Aukro,když si dáš ukončené aukce.

Myslím,že cena je OK a pokud Ti jde o těch pár kaček a potřebuješ je,tak je prodej.Mnohem raděj bych byl kdyby jsi se o hodinky začal zajímat,nosit je a měl z nich radost.

Z toho mála co víme,nejde zjistit,že jsi žena.Doufám,že někdy uděláš radost i sobě a pochlubíš se.

Tak určitě by se nějaké hodinky se slušným přehledným ciferníkem našly. Da se zacit i s par tisicovkama.Rado se sse stalo,doufám,ze brzy na shledanou.

máš +

tohle jsou docela vděčné stroje, mám je taky, 2x, přesnost na ruské 16j docela slušná.

Nostalgie, tohle si koupil můj strýc v roce 1958 za první vydělané peníze, jako kluk jsem ty hodinky a tu barvu žral....  :notworthy:

Tak jsem si je nakonec opatřil také.

:cheers: