Návštěvník dlubix Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 To není pravda. Je to mantra výrobců, ale tohle dogma bylo na tomhle fóru už definitivně vyvráceno v minulosti. Kdo má zájem musí do archívů. Jsou tam i všechna data o tvrdostech, tlousťkách a osobní zkušenosti a fotky. Souhlas. Rozdíly v kvalitě jsou ale obrovský. Na PO 2500 šel AR to řiti velice rychle, na Breitling Chrono Evo a Coltech je po letech nošení bez poskvrny.
Návštěvník Alda Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 Me to neustale upatlane sklo stvalo teda fest, jinak jsem s nim problem nemel. Pak prisla supa o kabrinec a sel dolu. Kdybych si kupoval nove Déčka, v pripade tmaveho ciferniku jednoznacne bez AR. S bilym cifrem naopak. Tam nejsou pripadne skrabance a upatlane sklo tolik videt.
Návštěvník dlubix Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 Já ho nepotřebuju výbec a nechybí mi
Návštěvník Alda Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 Já ho nepotřebuju výbec a nechybí mi Kdyz jsem je mel na tyden doma pujceny, taky mi nechybel.
Hasňa Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 Souhlas. Rozdíly v kvalitě jsou ale obrovský. Na PO 2500 šel AR to řiti velice rychle, na Breitling Chrono Evo a Coltech je po letech nošení bez poskvrny.To ano, souhlasím, rozdíly v kvalitě jsou velké. Na Ingach byl ve 100% stavu, když šly z domu. Ale kdyby chytly přímý zásah, tak by tomu tak asi nebylo. Dával jsem si pozor, vypadalo to božsky. Všechny další hodinky chci ale bez vnějšího AR. Což teda dost zásadně zmenšuje lovný rybník.
Návštěvník dlubix Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 To ano, souhlasím, rozdíly v kvalitě jsou velké. Na Ingach byl ve 100% stavu, když šly z domu. Ale kdyby chytly přímý zásah, tak by tomu tak asi nebylo. Dával jsem si pozor, vypadalo to božsky. Všechny další hodinky chci ale bez vnějšího AR. Což teda dost zásadně zmenšuje lovný rybník. Vůbec ne, když jsi kutil domácí Dá se to snadno odšmrdlat dolu.
OndraPod Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 (upraveno) Tak pokud nekdo foti hodinky 3x denne, tak chapu, ze povazuje AR za nejvetsi zlo Ja naopak povazuju AR za skvelou technickou vychytavku a paradoxne se mi zatim povedlo skrabnout pouze safir bez AR na Steinech. Upraveno 16. prosince 2014 uživatelem OndraPod
nickolas Odesláno 16. prosince 2014 Autor Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 Skoro bych rekl, ze naopak... S AR to na fotkach vypada lip ne?
OndraPod Odesláno 16. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 To jo, jenze ho pred kazdym focenim musis dokonale ocistit, jinak ty smouhy(ktery treba okem nejsou videt) na fotkach vylezou.
nickolas Odesláno 16. prosince 2014 Autor Nahlásit Odesláno 16. prosince 2014 No tak nedokonale hodinky se snad ani nefoti ne?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se