Přejít na obsah

ORIS


gerhard

Doporučené příspěvky

No to je uz mozna slovickareni - rozdil mezi vyssi stredni tridou a stredni tridou, kazdopadne do vyssi stredni tridy patri treba Omega, tam Oris myslim neni. Nicmene to nic nemeni na tom, ze mam pred Orisem respekt, je to nezavisla znacka, coz se ceni. Myslim ze jejich marketing stoji za prd, protoze je malo lidi zna. Kdyz jsem si napsal o podrobne informace o Chronoris, byl mi poslan jen link na jich Web, coz je dost bida, na to ze jsem z jejich webu psal. :withstupid: Longines naproti tomu poslal katalog a dodnes me zasobuje informativnimi e-maily (jo nekdo tomu rika spam, ale hodinkovy ja toleruju).

 

Ten katalog od Longines přišel z Hibernie?

(objednával jsem ho tam před 2 týdny a zatím žádná odezva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten katalog od Longines přišel z Hibernie?

(objednával jsem ho tam před 2 týdny a zatím žádná odezva)

 

Já dostal katalog Longines objednaný přes web www.longines.ch, došel asi do měsíce. Od té doby mně posílají na mail občasné zprávy - nenazval bych to spam, protože úplně zcela dole je, že jsem si tyto zprávy objednal přes jejich web a kliknutím lze toto zasílání zrušit. Obecně, pokud jsem nějaký katalog objednal, vždy došel tak do měsíce. Jen Ulysse Nardin mne odkázal na zastoupení v ČR, ale odtud nic nepřišlo. Asi na to se... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal katalog Longines objednaný přes web www.longines.ch, došel asi do měsíce. Od té doby mně posílají na mail občasné zprávy - nenazval bych to spam, protože úplně zcela dole je, že jsem si tyto zprávy objednal přes jejich web a kliknutím lze toto zasílání zrušit. Obecně, pokud jsem nějaký katalog objednal, vždy došel tak do měsíce. Jen Ulysse Nardin mne odkázal na zastoupení v ČR, ale odtud nic nepřišlo. Asi na to se... :crying_anim02:

 

 

dík za info, minulý týden mi přišel katag Glashuette.

Jsou to spíše dve takové knížky. Ceník mě ale moc nepotěšil. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně, pokud jsem nějaký katalog objednal, vždy došel tak do měsíce. Jen Ulysse Nardin mne odkázal na zastoupení v ČR, ale odtud nic nepřišlo. Asi na to se... :crying_anim02:

 

S tím U.Nardin jsem na tom byl stejně jako ty. Tak jsem znovu mailoval do centrály UN ve Švajcu, řekl jim, že mi tuzemský zástupce nic neposlal, jestli by tedy nemohli přímo oni, no a za týden byl katalog doma ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Pěkný hodinky

 

ale fakt spíš na staršího chlapa :)

 

... nejsem si úplně jistý jestli to jsou přesně ony, ale mám pocit že ano. Dnes jsem je viděl na ruce našeho ředitele. Sice mi je zběžně ukázal, když jsem na ně zavedl řeč, ale 100% si nejsem jist, co znázorňovaly subciferníky, tak nemám jistotu, že to jsou přesně ony. Ale na živo byly opravdu hezký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je uz mozna slovickareni - rozdil mezi vyssi stredni tridou a stredni tridou, kazdopadne do vyssi stredni tridy patri treba Omega, tam Oris myslim neni. Nicmene to nic nemeni na tom, ze mam pred Orisem respekt, je to nezavisla znacka, coz se ceni. Myslim ze jejich marketing stoji za prd, protoze je malo lidi zna. Kdyz jsem si napsal o podrobne informace o Chronoris, byl mi poslan jen link na jich Web, coz je dost bida, na to ze jsem z jejich webu psal. :withstupid: Longines naproti tomu poslal katalog a dodnes me zasobuje informativnimi e-maily (jo nekdo tomu rika spam, ale hodinkovy ja toleruju).

 

Myslím, že i Octavia není stejná třída jako Passat (podvozková platforma, kvalita zpracování plastů.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...