Jump to content

IWC Schaffhausen


popshop2007

Recommended Posts

Posted

kdepak se vezmou takové NOS?

Posted

aj mna by zaujimalo kde na tie hodinky popshop chodi..

 

tipujem na neaku madarsku burzu...

Posted

co je zase tohle za bordel - proc nekdo, popshop, edituje svoje prispevky, tak, ze nedavaji smysl. To je takovy problem nechat tam tu fotku - tohle hranici s nejakou paranoiou....

Posted

Nějak tomu nerozumím, žádné hodinky jsem nenašel - hodinky, jaké svět neviděl.

Pokud jsou na prodej - pak asi by měly být v sekci prodej, pokud je to nový přírůstek, pak je zde na to již založené vlákno.

Posted
co je zase tohle za bordel - proc nekdo, popshop, edituje svoje prispevky, tak, ze nedavaji smysl. To je takovy problem nechat tam tu fotku - tohle hranici s nejakou paranoiou....

 

Taky mě to sere.

Pokud jsi je sem, Popshope, dal jen proto, aby jsi je prodal a po prodeji smázl, tak běž někam. Tohle tu děláš neustále.

 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...