Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,9tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, code2 napsal:

Já mám snad úplně stejné hodinky ALT 6000, jen teda v horším stavu, zkoušel jsem přeleštit sklíčko polywatchem ale moc to nepomohlo. 

Jj, to jsou ty samé, jen si myslím, že ty tvoje byly určeny pro evropský trh. 🙂

Jinak se obávám, v případě ALT-6000 je ti Polywatch k ničemu, ten je určen na akrylátová sklíčka.

Mimochodem pěkná fotka. 😉

 

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, MartyH napsal:

Jj, to jsou ty samé, jen si myslím, že ty tvoje byly určeny pro evropský trh. 🙂

Jinak se obávám, v případě ALT-6000 je ti Polywatch k ničemu, ten je určen na akrylátová sklíčka.

Mimochodem pěkná fotka. 😉

 

Díky. Proč myslíš že pro evropský trh? Já tam na první pohled žádný rozdíl nevidím. ALT-6000 má fakt skleněné sklíčko, to mně nějak vůbec nenapadlo, ale když jsem na něho teď nehtem poklepal - tak zde se že ano. 


Teď se divám i na PRT-40 a to mně připadne že je akrylátové sklíčko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, code2 napsal:

Díky. Proč myslíš že pro evropský trh? Já tam na první pohled žádný rozdíl nevidím. ALT-6000 má fakt skleněné sklíčko, to mně nějak vůbec nenapadlo, ale když jsem na něho teď nehtem poklepal - tak zde se že ano.

Liší se označení voděodolnosti, možná budou i nějaké další odlišnosti. Nebo se třeba pletu a jedná se jen o rozdílná vydání. Možná bude vědět @casiotron nebo další odborníci zde na fóru.

před 4 minutami, code2 napsal:

Teď se divám i na PRT-40 a to mně připadne že je akrylátové sklíčko. 

Tak to nevím. Jinak u těch na fotce (PRT-20) mi přijde, že mají mírně vypouklé to sklíčko, takže si myslím, že jde o akrylátové provedení. I to tak na mě působí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 7. 2024 v 14:04, MartyH napsal:

Liší se označení voděodolnosti, možná budou i nějaké další odlišnosti. Nebo se třeba pletu a jedná se jen o rozdílná vydání. Možná bude vědět @casiotron nebo další odborníci zde na fóru.

Podle mě se opravdu liší některé typy Casio podle trhu v označení vodotěsnosti (BAR - USA, metry - Evropa). Někdy měly hodinky i rozdílné označení modulu, když měly hloubkoměr nebo výškoměr. Jednotky v kterých se to měří měly prioritu v nastavení po výměně baterie (ft / m).

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...