Přejít na obsah

MKII GMT


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

MKII GMT stojí 1595 USD, někteří je mají za 1300 USD a platili je ještě v době kdy dolar byl kolem dvacky. MKII mají těsně pod 40mm, tah má 20mm a hlavně jsou podstatně líp zpracovaný než Štajny. Někde na webu je článek se srovnáním MKII Kingston a Tudorů BB. A MKII nedopadly blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyz nemam ani jedny, tak si troufnu tvrdit, ze diky tomu, ze ty MKII se delaji jen v omezenych seriich, tak tam bude vetsi duraz na kvalitu. Stajny jedou seriovku jako Bata cvicky. Aspon takovy dojem z toho mam po rozhovoru s Billem (z MKII).

Dal bych rekl, ze MKII se drzi vic tech Rolad, hlavne tech starsich. Stajny jsou Rolex look, ale kdyz clovek studuje detaily jako tvar a velikost pouzdra, tvar lunety, tahu, atd., tak jsou Stajny uplne jine hodinky.

Tim se nesnazim obhajovat jejich cenu, jak ale pise Financ, puvodne cena byla nekde jinde. Ted je vyhnana trhem. Otazka je, jestli ty prachy za to nekdo da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Máte někdo nějaké info, co se nyní děje? Maily mi žádné nechodí a aktualizace novinek na stránkách je velmi sporadická. Předpokládal jsem, že hodinky budu mít do vánoc, ale nejspíš jsem se mýlil :(.  A to jsem ve 3. skupině objednávek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Čekání na Godota skončilo. :punk: Zatím se kochám a nerozbaluju. Ale i přes ty šprcky je hned vidět, že Bill klade důraz na kvalitu výsledku a že výstupní kontrola byla důkladná. Těším se, jak to bude vypadat pod lupou :).

Jenom si nejsem jistý, zda to vše vynahradí předlouhé čekání. :boxing:

 

post-27970-0-27830300-1501778649_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...