Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jak to mate s presnosti mereni u Fenixu? Na garmin foru celkem velke mnozstvi lidi velmi nespokojenych. Restarty, zamrzani atd. Ja porovnaval mereni s Polar M400 a rozdil byl nepatrny. Urcite v toleranci mereni. Tak sem se zkusenostmi sportovci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja zatim pozoruju jen to, ze teplota je vyrazne jina, nez by mela byt. Noseni hodinek (prekvapive) na ruce to dost ovlivnuje. A bourku to taky neohlasilo! Ostatni zatim nemam sanci vyzkouset, protoze behani nesnasim a na kolo je zrovna bud moc vedro nebo moc prsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud jej máš nainstalovaný, a hodinky připojeny k telefonu, tak je ještě potřeba mít na telefonu zapnuté buď data nebo wifi s polohou.

Tak to jo,jdu na to. Diky moc... :clap:

Dnes jsem je dovezl tak nastavuji.

Jeste se mi zdaji dost tmave jak na bile tak cerne pozadi,nejde jeste nekde nastavit jas,aby byl display jasnejsi?

Upraveno uživatelem hitman222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za toto vlákno. Měření teploty je opravdu úplně mimo a rozdíl mám i + 10. Mám ještě jeden problém.... po všech restartech nastavení apod. mám stále posunutý datum o 3 dny pozadu a nevím jak to spravit :-(. Stalo se to někomu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za toto vlákno. Měření teploty je opravdu úplně mimo a rozdíl mám i + 10. Mám ještě jeden problém.... po všech restartech nastavení apod. mám stále posunutý datum o 3 dny pozadu a nevím jak to spravit :-(. Stalo se to někomu?

Takový blbý dotaz- při měření teploty, máš je sundané z ruky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo... ale vypada to opravdu na reklamaci, protoze mi navic prestal reagovat bluetooth. No nabehal jsem cca 500 km a v pohode, ale na kole opet vykazovani casu, rychlosti uplne mimo. Zatim se mi zdaji nejlepsi na plavani, ale opet jenom v bazene, kde je presnost vyborna. Na otevrene vode jsou nepouzitelne. R

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja obecne z tech senzoru nebyl nijak nadsenej...

 

Teplotu to meri jak chce i kdyz to jeste chapu, ale sundavat hodinky na 15 minut, kdyz chci vedet jaka je teplota je fakt na prd. Vysku a tlak to nastavuje taky jak se tomu chce misto, aby si byl schopen z GPS vzit nejake spravne udaje o vysce a bourku to hlasilo, kdyz slunicko svitilo, ze se mohlo pretrhnout, ale kdyz prisly mraky, tak vubec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...