Přejít na obsah

Stowa Flieger TO2


People

Doporučené příspěvky

Nevim, ja to neresil. Jestli budes kupovat, tak jim napis email, odpovidaj rychle. Ale asi o moc min to nikde nebude, asi to bude zahrnovat i pojisteni. Na druhou stranu mi je dorucili za 14 hodin z Nemecka :). v 6:00 to Fedex vyzvednul, v 10:00 druhej den dodal a to udavali, ze je dodaj ve 12:00, takze dodani bylo o dve hodiny driv, nez bylo planovane.

 

Co se tyce platby, tak mas moznost bude Paypal nebo bankovni prevod, prevod musi byt v EURech. Muzes zaplatit hned, nebo az budes vyzvan. Prevod trval asi 2 dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:), jeste mas moznost udelat si vylet a vyzvednout osobne. A vlastne kecam, nemohlo bo tyt 14 hodin, ale 28 hodin :).

Upraveno uživatelem gabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hlavne nechapu proc Sinn tenhle genialne jednoduchej cifernik nenabizi  i ve variante modelu 856/857.

To by byly naprosto genialni hodinky at uz s UTC, nebo bez.

 

Takhle jim Stowa kapku vypalila rybnik.

 

EDIT: Sinn EZM 7 je presne to co mam na mysli, jenom bez toho barevnyho kolotoce - pro hasice sice super, ale na bezny noseni to moc neni ;)

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

neco o Stowa jsem si precetl a prisla mi jako sympaticka znacka i nektere hodinky pekne.. zarazily mne zde komenty o Cine a ofiko reakce od Stowa je ze 80% hodnoty delaji v Evrope.. vic detailu mi rict nechteli..... :( a ja Cinu apod nerad... nevite o hodinkach podobne cenove kategorie kde jsou cele hodinky delane primo ve fabrice nebo aspon v Evrope? (krom PRIMek)

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco o Stowa jsem si precetl a prisla mi jako sympaticka znacka i nektere hodinky pekne.. zarazily mne zde komenty o Cine a ofiko reakce od Stowa je ze 80% hodnoty delaji v Evrope.. vic detailu mi rict nechteli..... :( a ja Cinu apod nerad... nevite o hodinkach podobne cenove kategorie kde jsou cele hodinky delane primo ve fabrice nebo aspon v Evrope? (krom PRIMek)

 

Diky.

NOMOS Glashütte např. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po letech...

Sakrys, tak koukam, ze cca po peti letech jsem neodolal a objednal dalsi Stowicky :) Az dorazej, zalozim jim vlakno, 2-3 tejdny, dej se vule Schauerova :). A stale dluzim foto bilejch tesaku. Nosim je dene, i s nima spim, furt me bavej. Bavi je me nazrizovat, proste parada :) Tak to pak asi nafotim najednou. Dokonce okoli komentuje reminky :)

Upraveno uživatelem gabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...