Přejít na obsah

Stowa Flieger TO2


People

Doporučené příspěvky

TO2_shop_800_neu.jpg

 

Flieger_TO2_seite_800.jpg

Flieger_TO2_Det_800.jpg

 

Gehäuse: Edelstahl
Durchmesser: 43 mm
Bandbreite: 24 mm (Leder oder Kautschuk)
Beidseitig Saphirglas

Uhrwerk: ETA 2824-2 in TOP Version

Zeiger und Zifferblatt: Mit Superluminova BWG 9 belegt.

Lieferbar ab Mai/Juni 2015

 

http://www.stowa.de/lshop,showdetail,142799396926356,de,1427993969-26356,,fliegerto2,,,.htm

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite pekne, jen si nemuzu pomoci, pripominaji Damasko 100, jen nemaji plasticke indexy a maji jinou korunku, bez datumovky. Dobra je wr 200, cena 1290 euro.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su uplne fantasticke. Puzdro je sexi, korunka luxusna. Jedina vec, mozno by som to logo na diale pred napisom STOWA bud uplne vypustil alebo ho umiestnil pod napis. 

Odcitanie casu mi pride ovela jednoduchsie ako na vsetkych damaskovych model s index. dialmi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite pekne, jen si nemuzu pomoci, pripominaji Damasko 100, jen nemaji plasticke indexy a maji jinou korunku, bez datumovky. Dobra je wr 200, cena 1290 euro.

Jo a Damasko 101 je zase kopie Sinn Technik  :lol2: 

Posledni dobou mam pocit, ze pilotky vlastne vymyslel Damasko, jak se tu objevi jiny pilotky nez B-Uhr tak je to hned kopie Damasko... :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mna je to take nijake. Nieco tomu asi chyba..

 

 

souhlas. neco mi tam chybi...ostatne u vsech novych modelu stowa.

Nemám k tomu co dodat, mám naprosto stejný pocit. Že by nějaká krize identity a Stowa se hledá a nemůže se najít? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

re

 

a ma to dokonca aj lumi

 No, udajne vyrabeji pouzdra v Cine. Coz je skoda. Pro me neprijatelne. Hodinky jinak pekne, libi se mi rucky, BGW9 sviti skvele. Luneta vypada jako jeden kus s pouzdrem, coz je bida. Top grade ETA je plus. Ale jinak celkove pekne hodinky, mozna zbytecne velke. Jo jeste jedna vec, tenhle kuzelovy tvar korunky je na oko mozna hezky, ale velice neprakticky pri manipulaci. Vlastne asi nejhorsi prvek na tech hodinkach.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pro me oukej, objednano, verze s datumem a rytim Fl 23883. Na Watchuseek je par fotek, myslim, ze na zivo vypdaj super, zapestovky me presvedcily. Pak tu asi zalozim chlubici vklakno az dorazej, pac to vybirani byla vcelku sranda a ode zdi ke zdi :D. Ale jsem rad, ze jsem si dal cas. Jinak bych mel swiss made kvarcovy chrona :).

 

Edit: Vlastne tohle vlakno me na nejakou dobru od Stowy odradilo, ale Stowou to vsechno vybirani zacalo a obklikou zase skoncilo...

Upraveno uživatelem gabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Dam vedet, az dorazej, pisou cca. konec ledna, tak uvidime. Jsem dlouho chtel Prodiver, ale na posledni chvili objednal Fliegry, asi jsem si prosel chronobundusem bez hodinek :).

Upraveno uživatelem gabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak akorat dorazily, uz jsem je naridil :). Na ceste mam par remenu, ponosim a udelam chlubici / fotici vlakno. Musim si nekde nechat zkratit remen, je mi velkej, vystezekovac mam na ceste ze strapshopu, neni skladem.

 

MojeNoveStowicky.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...