Přejít na obsah

Rolex + NATO


SEMRY

Doporučené příspěvky

Dorazilo MKS a do Vánoc jsem to prostě nevydržel. Kvalita oproti phoenixu je úplně jinde. Nebetyčný rozdíl.Fotky udělám, nicméně Phoenix už si rozhodně nekoupím, protože to vypadá jak z pouti o kvalitě a výdrži nemluvím, a to jsem to nevytáhl do bazénu apd. Černý Phoenix na prodej, pokud to někomu vyhovuje... Byl pouze týden na ruce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jelikož už nosím jenom NAto pásky, tak taky něco přidám.

Moje zkušenost je, že zatím vedou hadry od Timefactors, zdají se takový pořádný, tak uvidíme jak vydržej...

 

post-23181-0-76456500-1454621730_thumb.jpeg

 

post-23181-0-18855900-1454621789_thumb.jpeg

 

A "vintage Bond" od Geckoty mě taky baví.

 

post-23181-0-95135600-1454621847_thumb.jpeg

 

Monkeyswag nicmoc, ale nejhorší je to co prodávají ve Strapshopu, to vůbec nedoporucuju. Nepříjemný na ruce a díry se roztrepi za chvíli nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Já bych do phoenixu už taky nešel..

Ja to kupoval z Anglie, vygravirovany Phoenix na spone, je fakt, ze je to asi pet let, ale drzi perfektne, oproti TF, mnohem lepsi, nevim jak je to dnes. Nekdo se rozciloval nad ukoncenim jako od zapalovace. Chtel jsem si koupit na speedy origo Omega, ale to ukonceni je tam stejny a to skoro buro na tom fakt videt neni, ten Phoenix stal tusim 17 liber ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak jsem koukal na MKS a oni prodavaji Phoenix, s patricnym vysvetlenim, ze je to jediny puvodni NATO a proto to prodavaj o tretinu draz nez ty svoje :-), ty anglani co jsem to kupoval, byli v nejaky stary fabrice v Birminghamu a tvrdili, ze maji puvodni ochranou znamku, to by me zajimalo jestli je to to samy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...