Jump to content

Recommended Posts

• Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

.  

Ano je až nechutné, co za ty peníze dokáží udělat. Přitom tento model snad ani nic nekopíruje.   ---------------------------------------------------------------------------------   Přidám ještě jednu,

V 5. 5. 2021 v 15:55, Daemonultimate napsal:

S těma Seikama jim to sekne, stejně tak řemen. Vím, že hodinky střídáš. Zajímalo by mě, jestli by jim klesala rezerva, když bys je nosil na ruce třeba den v kuse. Zkoušel s to?

Rezerva, když jsou na ruce vůbec neklesá, efektivnost nátahu ti budu demonstrovat následujícím popisem:

1) Hodinky odkládám 05.06.2021 v 18:47 - plně nataženy

Vit_Orient_WT_210506_02__.jpg

2) Hodinky nasazuju na ruku 06.06.2021 v 06:46 - s rezervou 30 hodin

Vit_Orient_WT_210506_03___.jpg

Posted (edited)

3) Hodinky nosím* a 06.06.2021 v 07:44 - mám rezervu 35 hodin

* lehký Homeoffice v pyžamu a pití kávy

Vit_Orient_WT_210506_04___.jpg

Edited by Vit

4) Po intenzivnějším pohybu*  mám 06.06.2021 v 08:06 - hodinky plně nataženy

* holení elektrickým strojkem, čištění zubů klasickým kartáčkem, převlékání do práce

Vit_Orient_WT_210506_05_.jpg

Super report :) a hned je jasnější, že když hodinky správně fungují, při normálním používání se nemusíme bát jejich zastavení. Ale stejně je ten ukazatel třešinka na dortu. Až zas začnu holdovat mechanice, půjdu do potápek, které ji mají. Bude to asi trochu hledání, vzhledem k dalším nárokům, ale aspoň bude prča vybírat. Ale zatím nic takovýho nehrozí.

Posted (edited)

Díky.
Je to jak píšeš, ta rezerva je dobrá pro kontrolu, když chceš hodinky odložit na delší dobu nebo když střídáš více hodinek. Pokud budeš hodinky s automatem nosit každý den aspoň pár hodin, tak se ti nezastaví.
Rezervu mám i na ML, ale to asi víš.

Pokud chceš power reserve tak je Orient nejlevnější alternativa.
Pokud budeš chtít power reserve na švýcarských nebo německých hodinkách, budeš si muset připravit aspoň 4 násobek.
Potápky máš třeba ZDE.

62034.webp

Edited by Vit

Parádní fotky jako vždy. A díky za odkaz, ze mne je ale momentálně jen obdivovatel mechaniky, která nenachází místo na mé ruce. Baví mě ale stále stejně a nevylučuju, že se to jednou změní. Zatím je to rok a půl, co jsem ty svoje nesundal z ruky.