Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 172
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky moc za zprávu! Omlouvám se, prodat nechci, uvažoval jsem o koupi nových Primek, ale když jsem náhodou našel tyhle, mám vystaráno. Netuším vůbec, jakou mají hodnotu, ale hlavně se mi líbí. Nicméně kdybych se někdy rozhodl pro prodej, budeš první komu je nabídnu.

Na nošení je jich škoda!

A budu čekat na nabídku...    :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem to takhle pohromadě, tak vůbec nevím, jestli to k sobě patří. Jen je evidentně nikdo nikdy neměl na ruce mimo mě včera. Pouzdrem myslíte tu krabičku nebo tu část hodinek ve které je uložen strojek? Asi mám hloupé otázky, ale jsem v tomto oboru naprostý nýmand..

Pro Kryspi - pouzdro je jak napsal Honza.manta, ale tolja nepsal o Tvém pouzdře, ale o straspolovým.

 

A ještě, hodinky máš krásný :D

Upraveno uživatelem Nodus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není divný, jen jedinečný - rád předvedu v reálu :-) 

 

víš jak to s jedinečnými předměty bývá, vzbuzují pochyby

 

jedinečné pouzdro prototypu diplomatů páně c. se dá s jistou dávkou závisti pochopit, ale ty tvoje hodinky měly být nízkonákladový tahák deviz z kapes imperialistů,

 

tak proč kurwa pouzdro, který jsem jaktěživ neviděl? nechci ti to poplivat, vždyť mně znáš  :lol2:, jen vyjadřuji svoji obavu, zdali jsi náhodou někomu nehupsnul na

 

špek. klidně je vezmi na nějaký sraz, bude-li, taky ti něco pěkného ukážu, ale jen jestli nejsi slabý na srdce  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renco ve vzácné verzi PS2 potapěč cal. 68, oranžová sekundovka je tam správně. Co vím z posledních 5-7 let, jsou známé pouze dva exempláře ve sportovní verzi, 1x bílý a 1x černý.

 

všechno je jinak  :lol2:

 

jiné ručky, černá vteřinovka a hlavně naklapávací dýnko

 

post-953-0-96072000-1513419126_thumb.jpg

 

post-953-0-78468000-1513419142_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné Petře,jen ty ručky se mi tam nějak nezamlouvají /nelíbí se mi/,raděj mám ty špičaté z leteckých.

 

hnusný jsou oboje, ale vzhledem k tomu, jak jsem je před lety získal mám pádný důvod se domnívat, že jsou v původním stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vteřinovka je tam správná, ale zbytek podle mne ne. To je IMHO z dětských sportů.

 

není Honzo, na dětských sportech je ručka celá bílá se zelenou lumi, tyhle ručky jsou IMHO jedinečné, nenašel jsem je na jiných primkách, domnívám se, že tehdy tam dali to, co v regálu měli

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není Honzo, na dětských sportech je ručka celá bílá se zelenou lumi, tyhle ručky jsou IMHO jedinečné, nenašel jsem je na jiných primkách, domnívám se, že tehdy tam dali to, co v regálu měli

Co na to,třeba,Accutron?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno je jinak  :lol2:

 

jiné ručky, černá vteřinovka a hlavně naklapávací dýnko

 

attachicon.gifP1070578.JPG

 

attachicon.gifP1070581.JPG

 

 

Vteřinovka je tam správná, ale zbytek podle mne ne. To je IMHO z dětských sportů.

 

 

není Honzo, na dětských sportech je ručka celá bílá se zelenou lumi, tyhle ručky jsou IMHO jedinečné, nenašel jsem je na jiných primkách, domnívám se, že tehdy tam dali to, co v regálu měli

 

Já jsem věděl, že tu fotku někde mám. Tohle prošlo před mnoha lety aukrem.

 

 

post-5320-0-93658800-1513450463_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem věděl, že tu fotku někde mám. Tohle prošlo před mnoha lety aukrem.

 

 

attachicon.gifimg7774.jpg

 

co to dokazuje? 

 

také mohu tvrdit, že oranžová vteřinovka na hodinky zjevně nepatří, ale proč bych to dělal?

 

černých špičatých vteřinovek je všude dost, také je někde mám, ale proč bych je na svoje hodinky dával, když jsem je tehdy koupil takhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nedokazuje nic. Jen, že to sekali jak Baťa cvičky. Ale pravděpodobně to takhle mělo vypadat. Vždyť se jedná o exportní verzi potápek.

 

máš fotku dýnka hodinek renco z aukra?

 

měly šroubovací dýnko?

 

ty moje nejsou z žádné hodinářské nebo sběratelské pozůstalosti a zdroj nebyl ani zaměstnanec eltonu, takže pravděpodobnost dodatečné manipulace s hodinkami

 

je minimální

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...