Přejít na obsah

Timex Indiglo


eloga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ok, může být, tady je to lepší, bo Bush je znám jako Bush Timex president.

Timexy s Camp David by nebyly špatné.  https://www.google.cz/search?q=president+bush+timex&rlz=1C1GCEU_csCZ820CZ820&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjsqrPujaTeAhWLKlAKHZ_3CycQsAR6BAgAEAE&biw=1139&bih=760&dpr=1.13

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

tak to je Bush Indiglo, já tedy v zimním období, kdy je brzo tma a hodně se cestuje autem v noci a po tmě beru vždy ty neojbyčejnější Timexy - s bílým ciferníkem a to Indiglo se skutečně hodí, není potřeba nic jiného i když je tma jak v ranci. Je to bonusová funkce u těchto levných ovšem praktických hodinek. Jestli to takhle užívá Bush v Camp Davidu netuším, mě se to ale u nás na osadě Yukon v zimním období docela hodí.  :notworthy: . Všem Timexům  :cheers: .

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...

Úžasné vlákno,  🧐, vidím, co jsem toho napsal když mně to bavilo, nebyl Kovid a další civilizační choroby jako válka a inflace. Ale co, nějak bylo nějak bude, Timex od zítra Expedition beru místo primek na pracovní stůl. Oranžová vteřinovka domů a žlutá do akce.

Jen  - Andy - rozlepila se mi na řemínku jedna spona na zapnutý řemínek - čím to zkusit slepit nebo tepelně?

Díky. ☕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Tak jsem si to tu zase celé pročetl komplet. Přece jen toho bylo kdysi textu i zážitků  více, ale díky tomu jsem analyzoval dávné události v mé historii s Timexy.

Takže to rokem 2015 začíná, Indigla i Eexpedition, baterky i v Indi už nic moc, ale ještě jdou a svítí. Klobouk dolů, výdrž přes 8 let, odpovídá intervalům co psal kdysi i Andy. V každém případě to je SOLIDNÍ UŽITEK PRO UŽIVATELE. 🎖️

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk
V 8. 9. 2023 v 16:30, eloga napsal:

Platí stále, Timex,  vteřina za vteřinou. 

 

 

Tak koukám, že si tu píšeš sám pro sebe...nic ve zlým...já Timexy taky nosím a jsou to pro mě takové ty hodinky, ke kterým se vracím, když mě začnou štvát výdaje za ty dražší a chci ušetřit, tak si pořídím Timexy a radost je možná větší než z těch dražších značek - spousta typů se v poslední době totiž Timexu hodně povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 11. 2023 v 17:28, eloga napsal:

Andy

jaký máš názor na koupel Expedition v mořské vodě, na Jadranu v Charvátské zemi, , kde je té soli o něco více než jinde. Díky.:cheers:

 

Sice nejsem Andy, ale tyhlety ekspedišny jsem koupal v Pagu (kde je Jadran fest slaný) dva roky po sobě a  nijak jim to nevadilo. Je ale pravda, že vždycky po návratu od moře šly se mnou do sladkovodní sprchy...s-l300.jpg.586ac2d1ba0e9a4a464a757540ef5668.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...