Tea Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Nomos Neomatik s užasně tenkým automatickým kalibrem DUW 3001, vysokým jen 3.2 mm. Zaujalo mě (ač bych to sám nenosil) zejm. tónování Champanger. Osobně mi přijde zajímavé, jak se dají vzhledově konzervativní, minimalistické hodinky, kterými Nomosy bezesporu jsou, posunout změnou barvy ruček a minutových teček na ciferníku (příp. ještě barvou celého cifru ? v případě champangeru).
People Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 pripada mi, ze sa inspiruju firmou apple. Farba hodiniek, web stranky. Hodinke pekne, sice male ale pekne.
tano Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Libi se mi to, jak jsem koukal, tak to asi bude cela serie napric Nomos.
Návštěvník maxipesfik Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Mohli by už zkusit vymyslet nějaký svůj design. Ale jinak pěkné kopírky. )
TomNguyen Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Mohli by už zkusit vymyslet nějaký svůj design. Ale jinak pěkné kopírky. )Naráží na to, že jsou jakoby "Baushaus" ? Mě teda připadá, že Bauhaus mnohem vylepšili a už si od toho asi nepůjdou pryč
Návštěvník maxipesfik Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Nevylepšili nic, komplet to obšlehli. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
TomNguyen Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 já tam vidím jinou korunu, jiný tvar pouzdra, tečky
Peto86 Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Nevylepšili nic, komplet to obšlehli. Tak to mi, prosím, vysvetli, čo okopírovali napr. pri modeloch Zürich? Alebo Club? Takýmto spôsobom totiž môžeš obviniť všetky značky, že niekoho okopírovali. Mimochodom, nový kaliber tiež okopírovali? Mňa tá Champagner edícia teda veľmi neberie, ale Minimatiky môžem veľmi :-). Mimochodom, mám pocit, že Neomatik bude označenie všetkých hodiniek, ktoré majú nový kaliber DUW3001.
tano Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 (upraveno) já tam vidím jinou korunu, jiný tvar pouzdra, tečky + jiny tvar-font cisel na cifru. Upraveno 8. října 2015 uživatelem tano
Návštěvník maxipesfik Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 . Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Peto86 Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 . Prepáč za osobný útok, ale nechceš si radšej založiť vlákno "Neznášam Nomos Tangente"? Toto vlákno totiž nie je o tomto modeli, tak ho tu, prosím, už nezanášaj. Ďakujem.
Michelin Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Objektivne ma ale pravdu. Nicmene ty novy Neomatik s cervenyma ruckama jsou skvely.
Sabbath Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Celá série vypadá zajímavě, nejvíc se mi líbí Oriony. Navíc k dostání v novém koženém pouzdře (dobré na cestování?). Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
octaviakk007 Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Ten novy strojcek je parada. Ak som dobre cital, vyrobia iba tuto seriu. Potom si daju pauzu a znova ho pouziju az v hodinkach co predstavia v Bazileji 2016
TomNguyen Odesláno 8. října 2015 Nahlásit Odesláno 8. října 2015 Objektivne ma ale pravdu. Nicmene ty novy Neomatik s cervenyma ruckama jsou skvely.Pravdu teda nemá. Ani u tohohle Lange Mo.1924 se neví, jestli se skutečně vyráběl nebo byl jen náčrt, protože na celém internetu se dochoval ten jediný obrázek nahoře. Kredit si zaslouží asi Stowa, ty zase maji jinak cislicky. A Bauhaus styl není ochranná známka jako Panerai zámky aby výrobci nemohli pátrat na svých hodinek
octaviakk007 Odesláno 9. října 2015 Nahlásit Odesláno 9. října 2015 Podla vsetkeho je uz cela edicia vypredana
ggrand Odesláno 11. října 2015 Nahlásit Odesláno 11. října 2015 Hodinkově dost neobvyklé video. Nejhorší je, že se mi z videa hodinky vůbec nelíbí a přitom na fotkách vypadají hezky, ale na videu tak nějak až módně obyčejně.
octaviakk007 Odesláno 11. října 2015 Nahlásit Odesláno 11. října 2015 Hodinkově dost neobvyklé video. Nejhorší je, že se mi z videa hodinky vůbec nelíbí a přitom na fotkách vypadají hezky, ale na videu tak nějak až módně obyčejně.NOMOS ma celkovo odlisny marketing od ostatnych znaciek. A urcite by to chcelo vidiet ich nazivo. Video aj fotky mozu byt velmi odlisne od reality. Oboma smermi. Cital som, ze hlavne ciferniky su v skutocnosti ovela lepsie, ako na fotkach. Ale ziadne Nomos som bohuzial v ruke nemal
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se