Přejít na obsah

Flanelová košile


Doporučené příspěvky

Dneska jsem náhodou narazil v Olomouci na tmavě modro bílou flanelku Mustang slevněnou z 1499 na 449, to jsem tam nemohl nechat:-) Sice sháním červeno-černou ale s nákupu mám radost, je to střih slim-fit a snad něco vydrží, Mustang kdysi byla značka z těch lepších

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Několik měsíců spící vlákno, ale musím sem napsat, protože z flanelky Iron Heart IHSH-101 jsem si sedl na zadek. Celkově bylo vyrobeno asi 120 kusů v tomto barevném odstínu.

Zpracování je fantastické, materiál velmi tlustý, jak se na Iron Heart sluší. Cena nové, která je tuším kolem 335 USD, by byla jasné no go, ale sehnal jsem na ebayi zánovní za cca 110 ? a nelituju jediného centu. První fotka jsem já, zbytek z webu Iron Heart.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Něco takového se chytám vyrábět jen to chcce ještě čas na dotažení střihů apod hold to neni hned :)

 

Jinak druky drží ok pokud jsou dobře nadrukované jen na manžetě to jebe do hodinek

 

Jinak jak se tu někdo ptal mám firmu na výrobu prac. oděvů teda to je hlavní náplň

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco takového se chytám vyrábět jen to chcce ještě čas na dotažení střihů apod hold to neni hned :)

 

Jinak druky drží ok pokud jsou dobře nadrukované jen na manžetě to jebe do hodinek

 

Jinak jak se tu někdo ptal mám firmu na výrobu prac. oděvů teda to je hlavní náplň

Tak šup šup, ať ti nejede módní vlak :-) ...samozřejmě to neplatí pro pracovní oděvy.

Ale přeji ať firma skvétá, jsem fanoušek šikovných lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá špatně, ale je to docela raketa i po slevě. Já obecně bych volil klasický knoflíky tyhle cvočky, druky nebo jak se tomu říká, na mě působí, že to moc nevydrží.

Delala se i s klasickyma knoflikama "non-western" verze s jinyma kapsama ze stejneho materialu. Je to nejaka peruanska superbioekobavlna aby to bylo drahe jak cyp :) Ale ty druky jsou taky spickove. Problem je, ze takova kosile vydrzi klidne 15 let :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...