Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Ahojte, viete mi poradiť hodinára ktorý mi vymení povodne minerálne sklíčko za zafirove?

Jedna sa konk. o Vostok Europe Anchar.

Moze byt kľudne aj v ČR, pokial mu ich budem vedieť poslať a on mne naspäť.

Ďakujem za rady ;)

Odesláno

Ahojte, viete mi poradiť hodinára ktorý mi vymení povodne minerálne sklíčko za zafirove?

Jedna sa konk. o Vostok Europe Anchar.

Moze byt kľudne aj v ČR, pokial mu ich budem vedieť poslať a on mne naspäť.

Ďakujem za rady ;)

A ten safír na Vostoky máš sehnaný nebo chceš aby Ti jej hodinář sehnal, případně i nechal vyrobit? Pokud je to ta druhá možnost, tak bych se alespoň já na to vykašlal, protože výroba safíru nebude levná záležitost a nepočítej s tím, že Ti hodinář bude trávit čas na na webu a lustrovat kdo a za kolik safír na Vostoky udělá.

Odesláno

Mě to na Seikách dělali u Mechana. I sklíčko si sehnali.

Sehnat safír na Seiko je velice snadná záležitost, spíše je zde problém si vybrat jaký safír u konkrétního modelu zvolit, protože se dělají různé druhy safíru. U Vostoku ale tak velká nabídka určitě nebude.

Odesláno

Také jsem řešil něco podobného u svých Orient Mako. Po dlouhém zjištování kde...(hodně hodinářů mně poslalo k šípku) by cena byla nad 2000Kč...spíše ke třem tisícům a to bez antireflexu. Takže jsem od toho upustil.

  • po 2 týdnech...
Odesláno (upraveno)

Firma Onyx. Dělá Safír speciální metodou,ve spodu je obyč mineral a nahoře safír,říkájí tomu sendvičové ukládání.Oproti celému safíku to má 2 výhody.

Zaprvé horní safírové sklo není tak náchylné k prasknutí, protože mineralní sklo je pružné a zadruhé je to za babku oproti celosafíru.

Sám si tam budu dávat hodinky. Cena 850kč+250 uložení a kontrola těsnění.Asi tak

www.safirovaskla.cz

 

http://www.klenotyonyx.cz/cs/nase-sluzby/servis/

Tam si najdeš jejich email či telefon

Upraveno uživatelem Kutílek
Odesláno

Firma Onyx. Dělá Safír speciální metodou,ve spodu je obyč mineral a nahoře safír,říkájí tomu sendvičové ukládání.Oproti celému safíku to má 2 výhody.

Zaprvé horní safírové sklo není tak náchylné k prasknutí, protože mineralní sklo je pružné a zadruhé je to za babku oproti celosafíru.

Sám si tam budu dávat hodinky. Cena 850kč+250 uložení a kontrola těsnění.Asi tak

www.safirovaskla.cz

 

http://www.klenotyonyx.cz/cs/nase-sluzby/servis/

Tam si najdeš jejich email či telefon

To sklo je mozny udelat na miru?
Odesláno (upraveno)

To sklo je mozny udelat na miru?

Mají všechny možné rozměry na skladě,jinak kolegové tu píší že neumí antireflex, to už byste hoši chtěli moc.Nemůže být vše :lol2:

Jinak kdo chce pouze sklíčka u nich na sběratelské učely, tak obyč sklo mate za max 100 kaček.Pán při komunikaci je velmi ochotný.Až budu mít od nich něco pospravené tak dam vědět i s fotkama jak to vypadá.

Upraveno uživatelem Kutílek
  • Po letech...
  • po měsících...
Odesláno

Oživím vlákno. Má někdo nějakou zkušenost s těmi čínskými na Ali ? na co dávat pozor při výběru kromě rozměru (průměr x výška). Potřeboval bych to na starší Orient Crystaly a pár Seik 5

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...