Jump to content
Sign in to follow this  
Ruiz.aw

Luneta u prs516

Recommended Posts

IMHO ocel nebo hliník, plast bych nečekal. Luneta toho může pochytat asi nejvíc, takže záleží, jak s k nim budeš chovat... vyměnit lunetu, ale zase neni takovej problém :)

Mám předchozí verzi a tam je luneta součástí case, takže nevyměnitelná. A je na ní jen nějaká povrchovka, škrábne se celkem snadno. Jestli budeš chtít nafotit detail, jak vypadá poškrábaná, tak mi hoď SZ.

Mel jsem je v chronu- poskrabat jde lehce ale utvat jsem ji nedokazal. Vymena je za par kacek.

Mám předchozí verzi a tam je luneta součástí case, takže nevyměnitelná. A je na ní jen nějaká povrchovka, škrábne se celkem snadno. Jestli budeš chtít nafotit detail, jak vypadá poškrábaná, tak mi hoď SZ.

Díky, mám teď nějaké race období a u těchto hodinek mě hodně zaujal tvar pouzdra a hlavně cifr ... jen ta luneta je ehmm. Na netu jsem viděl poškrábanou, jen jsem chtěl vědět jestli se dojede hned, nebo se musím chovat jako prase :-)

Neboj se toho, viděl bych to na ocel s pvd vrstvou nebo je jen černěná..., těžko říct.

Každopádně tady máš výsledek  tříletého koždodenního nošení. Párkrát futra atd, však to známe ;)

20151224_132103.jpg

To nevypadá tak strašně :-) Ty hrany jsou ošoupaný, co? Já se obecně snažím pvd povlaku vyhýbat, hlavně pouzdrům a tahu, ale luneta je, jak říkal kuncak, za pár kaček. No mám do jara o čem přemýšlet, vánoční budget je vyčerpán. :-)

Mam je taky a bude to ocel s nejakou povrchovou upravou. Hodinky nosim v podstate kazdy den a stav je hodne podobny jako zminuje porter. Na to jak dostavaji zabrat, vypdaji porad dobre. Za ty penize skvely pracant :-)

Ja mam Tissot V8 a mam tiež dosť poškriabanu lunetu. Vedeli by ste mi poradiť kde by som mohol kúpiť náhradnú? 

daukujem za radu

post-49969-0-87780600-1480952375_thumb.jpg

ahoj, zistil som teda, že luneta stoji 50? + niečo za inštaláciu. Toto je však priamo u hodinára ale ja by som ju rád objednal nejak bud odvýrobcu, alebo sa ku nej dostal nejak inak..zároveň by som to rád vymenil sám ak by sa dalo podobne ako dotyčný v 

https://casesandbezels.wordpress.com/2016/04/22/tissot-v8-chronograph-bezel-change-clean-up/

vyzerá to krásne ked sa hodinkám vráti zašlý lesk a tak isto rozmýšlam ako by vyzerali s ciernou lunetou alebo tou do zelena..to by vyzeralo tak vianočne skoro :)
pekný den a za prípadné dotazy Dakujem