Jump to content

Seiko 5


 Share

Recommended Posts

Jsou parádní, každé první jsou parádní. Může říkat kdo chce co chce jsou fajne.... časem zjistíš, že se dá ušetřit docela zajímavá částka nákupem jinde, ale né každý má rád nákup na e-shopu. Každopádně jsi úspěšně zasadil virus chronobudus, který se časem rapidně zhoršuje :devil: 

Link to comment
Share on other sites

 Každopádně jsi úspěšně zasadil virus chronobudus, který se časem rapidně zhoršuje :devil:

To je bohužel veliká pravda. Prognózy jsou většinou děsivé. Očkování neexistuje, většina léků je vlastně postavená jen na placebo-efektu a pokusy nemoc přechlastat většinou končí fatálně. Pokud si koupíš další hodinky, sklouzneš do progresivní fáze choroby. Ta může vykazovat  velmi rozporuplné příznaky, znalci se shodují na tom, že pokud počet příznaků (tj. počet hodinek v domácnosti) přesáhne počet dnů v týdnu, dá se ještě zakročit chirurgicky (oddělení a prodej hodinek), kontrolovanou abstinencí  a chemoterapií (alkohol). V případě že počet příznaků převýší počet dnů v měsíci, přichází druhá fáze nemoci, která se projevuje propukáním nekontrolovatelných záchvatů chronohorečky. V tomto stadiu někteří pacienti vydrží žít řadu let, nemoc má vliv jen na ně a jejich nejbližší okolí, ale navenek se ještě nepřetrhávají bližší sociální vazby. Jiní nemocní ale již za této situace viditelně chřadnou. Ke konci tohoto stadia se projevuje zřetelný třas rukou, závislost na AUKRu a na některých sociálních sítích. Vypuknutí  posledního stadia chronobundusu  je většinou charakterizováno situací, kdy počet příznaků významně převýší počet dní v roce. Příznaky již nejdou všechny nosit, na mnohé z nich chronopacient zapomíná, neboť  chronopaměť je nitkovitá a chronomysl zatemněná.  Mnohé příznaky již ani nepoznává a nakupuje je znovu ve více exemplářích. Vzpomínky ze stádií předešlých způsobují dokupování příznaků, které v prvním stadiu pacient prodal a nyní mu opět chybí. Poslední etapu chronoholismu charakterizuje počet příznaků vyšší než počet dnů v dekádě. Chronoholik je dezorientovaný, vykazuje příznaky chronohrabivosti a nekontrolovaného chronochtíče. Pacient přestává pečovat o svůj zevnějšek, postrádá pocit hladu a potlačuje žízeň a chuť na alkohol, aby ušetřil na další příznaky. Přestává vycházet z domu, zadržuje konání potřeb, aby nezmeškal aukce na Aukro a Ebay, přetrhává poslední sociální vazby. V tomto stadiu zbývá už jen chronopaliativní léčba, která je velmi obtížná, neboť pacienti vesměs jakékoli tlumení příznaků striktně odmítají.

 

UTÍKEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jsou super!

Jen bacha na ten chlast. Na me spis pusobi jako katalyzator a dodava kuraz, takze pak smenuju po hospodach nebo zbesile klikam na mys v ruznych eshopech...!

To máš recht, já po lahvi bílého, taky objednávám a přímou úměrou k počtu lahví, klesá i autocenzura ceny

Link to comment
Share on other sites

S tím virusem je to naprostá pravda, už se těším na další kousky. :D Přikládám fotku na ruce, už jsem je musel přehodit na mojí oblíbenou kůži, uvidíme jestli se osvědčí :)

Vidím že nevěříš varování. Jsi na šikmé ploše... No, kdo chce kam... zkusils mesh ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...