Přejít na obsah

Atelier Jeronimo - fotografie hodinek


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Kolik nas tady na fóru je? Pres 50.000 uživatelů? Kdyz Ti kazdej pošle korunu měsíčně, je tu šance se s Tebou domluvit na bázi stand - by péče pro členy fóra?

Aktivnich rozhodne tolik neni. A nemuzes pocitat, ze kazdej posle korunu, kdyz spousta ani neposle na provoz magu...

Jinak se pridavam k Jaroonove nenapadne lestici otazce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivnich rozhodne tolik neni. A nemuzes pocitat, ze kazdej posle korunu, kdyz spousta ani neposle na provoz magu...Jinak se pridavam k Jaroonove nenapadne lestici otazce

Ok, tak dejme tomu pětina aktivní ne? A ta by poslala bůra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No muzes to zkusit zorganizovat. Jen aby to nebyla Jeronimovi medvedi sluzba. Poslou jednou, pak se mu navali dva tisice objednavek, ktere samozrejme nezrealizuje hned a pak uz nic neposle pulka a dalsi mesic ten zbytek... Nedelal bych si iluze s nejakym mesicnim poplatkem. Jeronimo uz si tu skvelou povest vybudoval, tak se nemusi bat brat primo jednotlive zakazky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No muzes to zkusit zorganizovat. Jen aby to nebyla Jeronimovi medvedi sluzba. Poslou jednou, pak se mu navali dva tisice objednavek, ktere samozrejme nezrealizuje hned a pak uz nic neposle pulka a dalsi mesic ten zbytek... Nedelal bych si iluze s nejakym mesicnim poplatkem. Jeronimo uz si tu skvelou povest vybudoval, tak se nemusi bat brat primo jednotlive zakazky...

Tomu rozumím, AndyArone. Vzájemnost - obecne - je, myslim, cesta i jinde, nez v otázce hodinek. Pokud by tu byly nějaké kladné ohlasy na tehle nepad, mohu s dovolením Admina, poslat do světa vlákno, kde se zájemci upíší a podle toho by se, snad, dalo vyhodnotit, jestli ten napad ma nebo nemá smysl. Stejne tak by to mohlo, pokud se to neujme, sloužit Jeronimovi jako test toho, jestli by to stalo za podnikatelskou úvahu z jeho strany. Prijde mi skoda šikovných rukou a vášně pro neco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já jsem pro každou srandu, ale k tomu nápadu se nepřidám. Nicméně jsem ochoten Jarkovi zaplatit za jeho úžasnou práci a že ji nebude ode mě málo, když se rozhodne pokračovat. Jen teď tady mám 3 kousky...

Ale rozhodnutí musí být jen na něm. A já budu tiše doufat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Hoši, především jsem rád, že vlákno žije díky vám i po mé derniéře vlastním životem. 

 

Tam kde jsem pracoval jsem byl více méně spokojený. Před pár lety firmu koupila investiční společnost a ta ji vyždímala a jde drancovat o dům dál. Dostal jsem nabídku jako jeden z mála s nimi pokračovat, ale dojíždět. Nastavil jsem si na místní poměry docela brutální podmínky, na které k mému úžasu přistoupili. Kua, asi jsem fakt dobrej. :) Jenže pánům už nevěřím. O tom, co a jakým způsobem napáchali nemůžu nikde ani mluvit. Takže se mi nechce být jednou nohou v kriminále a druhou v hrobě. Těch bezesných nocí bylo až až. 

Tam kde jdu makat bude mnohem méně volnosti a nevím zda mi tam nebude za pár měsíců těsno. Jsem zvyklý na prostor a na to, že si práci organizuji sám. Takže si dávám maximálně rok na to, abych si ujasnil co dál. Pokud se s touhle prací neztotožním, tak už další hledat nebudu a začnu se živit sám. 

 

Ještě jednou díky, ale určitě netlačte na pilu. Finální rozhodnutí musí být na mně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, hosi, nemyslite si, ze je trosku hloupy tady Jarkovi planovat jeho budoucnost v podobe tyhle jeho zaliby? Neni to malej smrad, aby se tady za nej neco planovalo, nota bene bez jeho vedomi. Asi bych tyhle uvahy nechal na nem, co?!

Petře, přesně tak to cítím. 

 

Pánové, já jsem pro každou srandu, ale k tomu nápadu se nepřidám. Nicméně jsem ochoten Jarkovi zaplatit za jeho úžasnou práci a že ji nebude ode mě málo, když se rozhodne pokračovat. Jen teď tady mám 3 kousky...

Ale rozhodnutí musí být jen na něm. A já budu tiše doufat ;)

Jardo, jsem se teď musel ohlídnout za sebe jestli mi nekoukáš přes rameno na klávesnici.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Hoši, především jsem rád, že vlákno žije díky vám i po mé derniéře vlastním životem. 

 

Tam kde jsem pracoval jsem byl více méně spokojený. Před pár lety firmu koupila investiční společnost a ta ji vyždímala a jde drancovat o dům dál. Dostal jsem nabídku jako jeden z mála s nimi pokračovat, ale dojíždět. Nastavil jsem si na místní poměry docela brutální podmínky, na které k mému úžasu přistoupili. Kua, asi jsem fakt dobrej. :) Jenže pánům už nevěřím. O tom, co a jakým způsobem napáchali nemůžu nikde ani mluvit. Takže se mi nechce být jednou nohou v kriminále a druhou v hrobě. Těch bezesných nocí bylo až až. 

Tam kde jdu makat bude mnohem méně volnosti a nevím zda mi tam nebude za pár měsíců těsno. Jsem zvyklý na prostor a na to, že si práci organizuji sám. Takže si dávám maximálně rok na to, abych si ujasnil co dál. Pokud se s touhle prací neztotožním, tak už další hledat nebudu a začnu se živit sám. 

 

Ještě jednou díky, ale určitě netlačte na pilu. Finální rozhodnutí musí být na mně. 

Jasne, sorry za ty návrhy - nebyly míněny ve zlým. A mají pravdu i predřečníci v tom, ze tohle je fakt na Tobe. Ber to jako další pochvalu. A uz držím hubu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, v pohodě. Každý názor si poslechnu nebo přečtu. Je pravda, že na pár věcí mi chybí koule. Hlavně proto, že si moc nemůžu dovolit riskovat, nemám zkušenosti z podnikání a nemám ty správné podmínky k práci. Dělám to v obyváku na jeden a půl metru čtverečním. Malá je mi pořád v patách a ve 2+1 se před ní nikde neschovám. Ale docela mám chuť, možná už něco umím a značka se v celku uchytila. I kdyby, tak tohle všechno je náplň třeba na dva, možná tři dny v týdnu. Proto ještě řeším zbytek. A protože jsem v zaměstnání nic neleštil a nebrousil, tak umím i jiné věci. To bych potřeboval tak nějak skloubit, doladit, atd. 

 

:)

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...