Přejít na obsah

Breitling Navitimer GMT


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

prvni automaty, kupovane v parizske v Carollinu. Kdyz jsem si je kupoval, tak jsem rikal, ze mam konecne poradne hodinky a mam vystarano. To byla lez :)

Musim rict, ze s prichodem Breitlingu na ruku jsem zjistil, kolik lidi ma o hodinkach povedomi a kolik ne. Byl jsem sokovanej, kolik lidi me reklo: "nadherny hodinky". Dokonce, stalo se mi, ze aniz bych zvedl ruku, jeden letmi pohled pracovnika luxusniho butiku s oblecenim stacil, aby me rekl, ze mam GMT a ze to jsou opravdu nadhery. Zahreje to u srdicka :)))

post-12911-0-14080000-1459151928_thumb.jpg

post-12911-0-66581700-1459151934_thumb.jpg

post-12911-0-13841700-1459151942_thumb.jpg

post-12911-0-75329200-1459151950_thumb.jpg

post-12911-0-34939900-1459151957_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to nádherné, taky bych je někdy jednou chtěl koupit, jen mě štve, že jsou i u veřejnosti totálně provařené a každý je zná. Proto asi tolik pochvalných komentářů. Někdy mi přijde, že každý, kdo se dostane k penězům a hodinkám nerozumí, ale chce nějaké drahé, tak si jde automaticky do obchodu pro Breitling. Každopádně, ať ti slouží. Jsou to po právu legendární hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to nádherné, taky bych je někdy jednou chtěl koupit, jen mě štve, že jsou i u veřejnosti totálně provařené a každý je zná. Proto asi tolik pochvalných komentářů. Někdy mi přijde, že každý, kdo se dostane k penězům a hodinkám nerozumí, ale chce nějaké drahé, tak si jde automaticky do obchodu pro Breitling. Každopádně, ať ti slouží. Jsou to po právu legendární hodinky.

 

To mas naprostou pravdu. Ja? Tu dobu naprostej neznalec, Breitling v mem okoli a vlastne vsude nejzminovanejsi brand. Ale zase na druhou stranu - asi to tak ma byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji :) , ať ti dlouho vydrží. Já jsem je měl na ruce, když jsem kupoval nové Navitimer 01 43 mm asi před 2 měsíci, ale u tvého modelu už mi to malinko nesedělo. Nemyslím velikost, ale rozložení subdialů a vzdáleností mezi otočnou lunetou. Přišlo mi to tak nějak nerozložené a do očí bijící, ale je to věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji :) , ať ti dlouho vydrží. Já jsem je měl na ruce, když jsem kupoval nové Navitimer 01 43 mm asi před 2 měsíci, ale u tvého modelu už mi to malinko nesedělo. Nemyslím velikost, ale rozložení subdialů a vzdáleností mezi otočnou lunetou. Přišlo mi to tak nějak nerozložené a do očí bijící, ale je to věc názoru.

 

Nebudu zastirat a s pravdou ven: kdyz nemas zadne Breitlingy, respektive zadne "poradne" hodinky, tak pohled na vec je trosku jiny. Dneska uz rozeznavam daleko vice veci, soustredim se na daleko vice faktoru. Nerikam, ze bych si Navitimer GMT dneska nekoupil, ale rikam, ze dneska uz je clovek z hlediska hodinek "dospelejsi" a na misto euforie: "jdu si koupit Breitlingy!", tak to je: "jdu si koupit hezke a kvalitni hodinky" :)

BTW Navitimer GMT jsem si vybral proto, ze me bylo prodejcem receno, ze budget do 300tis je tenhle model nejlepsi volba a ze nemam premyslet nad nicim jinym - coz me spousta lidi, "hodinkomaniaku", potvrdila :)

Kazdopadne, diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu zastirat a s pravdou ven: kdyz nemas zadne Breitlingy, respektive zadne "poradne" hodinky, tak pohled na vec je trosku jiny. Dneska uz rozeznavam daleko vice veci, soustredim se na daleko vice faktoru. Nerikam, ze bych si Navitimer GMT dneska nekoupil, ale rikam, ze dneska uz je clovek z hlediska hodinek "dospelejsi" a na misto euforie: "jdu si koupit Breitlingy!", tak to je: "jdu si koupit hezke a kvalitni hodinky" :)

BTW Navitimer GMT jsem si vybral proto, ze me bylo prodejcem receno, ze budget do 300tis je tenhle model nejlepsi volba a ze nemam premyslet nad nicim jinym - coz me spousta lidi, "hodinkomaniaku", potvrdila :)

Kazdopadne, diky.

Můj dojem z toho je, že jsi to mohl nechat ještě trochu uzrát názorově :) 

 

S rozpočtem 3 kila je mnoho modelů / značek lepších

 

Ještě pro zajímavost, jakou máš afinitu ke značkám aut? Čím jezdíš nebo co tě oslovuje? 

 

Každopádně ať ti Navitimery dělají radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navitimer GMT jsem si vybral proto, ze me bylo prodejcem receno, ze budget do 300tis je tenhle model nejlepsi volba a ze nemam premyslet nad nicim jinym - coz me spousta lidi, "hodinkomaniaku", potvrdila :)

Kazdopadne, diky.

Kdybys je koupil u prodejce, který má Breitling jako svou prémiovou značku a "dál" už nemá co nabídnout, tak bych to pochopil. Ale že ti zrovna v Carollinu řekli, že v ceně do 300 tisíc nic lepšího není, to fakt nechápu.

Jinak gratulace, kdysi se mi Navitimery moc líbily, ale než jsem na ně měl, tak jsem Breitling "mentálně" přeskočil a skončil úplně jinde. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj dojem z toho je, že jsi to mohl nechat ještě trochu uzrát názorově :)

 

S rozpočtem 3 kila je mnoho modelů / značek lepších

 

Ještě pro zajímavost, jakou máš afinitu ke značkám aut? Čím jezdíš nebo co tě oslovuje? 

 

Každopádně ať ti Navitimery dělají radost!

 

Jezdim v Infiniti :) Ja s Tebou souhlasim, ze jsem mel dozrat. To je to, co jsem rikal.

A das me nejakej tip, kterej by sis Ty koupil, kdyby si mel 300tis? Bavime se o velkych hodinkach s chrono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, jsou pěkný. Tady beru jako bonus průhled na krásnou strojovnu, i když osobně bych si vzal menší verzi. Jinak když vidím tvojí ruku, tak myslím, že by snesla i menší hodinky. Já bych za 300 koupil kombo Moony a Suby:-))

 

Hod odkaz, at to vidim :) Mluvis na me jazykem kmene, kterej neznam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xcmaniax chtěl říct, že podle jeho názoru jsou hodinky na tvoji ruku velké a že by si za 300 papírů koupil hodinky Omega Speedmaster Professional a Rolex Submariner dohromady.

 

Mně přijdou podle fotek taky na tvou ruku velké, ale fotka může zkreslovat, hlavně, když se to fotí z malé vzdálenosti. A navíc to ber jako názor. Hlavní je, jak to cítíš ty. Já sám bych na ruku větší hodinky než průměr 44 mm nedal. Jaké mají ty tvoje průměr? Předpokládám, že 48 mm.

 

Každopádně nezbývá, než pogratulovat. Jsou krásné a ať dělají radost. Navitimery mám taky v hledáčku, ale před nimi je ještě pár dalších čekatelů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xcmaniax chtěl říct, že podle jeho názoru jsou hodinky na tvoji ruku velké a že by si za 300 papírů koupil hodinky Omega Speedmaster Professional a Rolex Submariner dohromady.

 

:-D :-D 

 

chalani a nieje vam jedno naco nas kolega minul svoje peniaze? Kamo za mna palec hore mas legendarne hodinky ktore nikdy nezovsednu. Navitimeri su super. A za mna urcite lepsie ako vyssie spominane omegy  :clap:

 

No myslím, že s tím začal autor vlákna, co jiného koupit za 300:-) Jinak Navi jsou rozhodně dobrá volba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdim v Infiniti :) Ja s Tebou souhlasim, ze jsem mel dozrat. To je to, co jsem rikal.

A das me nejakej tip, kterej by sis Ty koupil, kdyby si mel 300tis? Bavime se o velkych hodinkach s chrono.

Kdybys to nechal trochu uzrát, tak bys možná zjistil, že nepotřebuješ velké chrona, ale budiž:

 

post-36225-0-53158700-1459251134_thumb.png

post-36225-0-09226800-1459251140_thumb.png

post-36225-0-97101900-1459251145_thumb.png

post-36225-0-19468000-1459251152_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pěkný, vo tom žádná. Sice se mi víc líbí Navitimery bez GMT, ale tydle jsou taky fajn, tak neber následující slova ve zlém.

Že ti v Carollinu řekli, že za 300k nic lepšího není, tomu prostě nevěřím. Ale záleží, jaké si jim dal zadání. Pokud to bylo "něco velkého, se spoustou budíků, s čim se dá machrovat v hospodě", tak pak mise splněna. 
To, že nerozumíš jazyku xcmaniaxova kmene, jen dokládá, že si možnosti před nákupem sám moc nezkoumal. 

Máš teď pěknej kousek a uvidíš, kam tě to v budoucnu zavane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je každýho věc, co a za kolik si koupí. Jsou to perfektní hodinky.

Pro mě je na pilotky trochu diskutabilní prosklené dýnko (byť pohled je to pěkný). Na druhou stranu pak by s GMT funkcí byly jen Worldy a ty zas nemají inhouse.

 

Akorát bych úplně nepřeceňoval ty pochvaly od laiků. Pěkný je v jejich pojetí mnohdy velký a drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...