Přejít na obsah

Citizen BN0151 Promaster


tomas1346

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...

Po dlouhém rozhodování jsem usoudil, že do nich půjdu. Původně jsem chtěl SKX009 nebo Seiko Stargate, ale asi chci na léto quartz. Prostě sáhnu a vím že jdou a nemusím se o nic starat. Ale stále si nejsem úplně jistý. Ale 5k mě asi nezabije

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj všem, měl bych dotaz. Asi blbej, ale lepší se zeptat  :) všiml jsem si, že si mi špatně přepíná datumovka - nepřepíná se automaticky po půlnoci. Může mi někdo jednoduše vysvětlit jak to nastavit ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, aktuálně jsou u Helvetů na helveti.cz za velice slušných 6.400. Ano, dají se sehnat levněji, ale pak jde o šedý dovoz. Nevím, jestli je helveti prodávají s tím žlutým akvalungem, který jsem dostal k bn0000-04, které jsem kupoval v Dánsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pořád jsou to originál Citizeny, takže nějaké šaškárny s šedým nebo jakým dovozem pouze maskují nehorázné provize zdejších překupníků a dovozců. A ti místo snížení cen radši vymýšlejí story o autorizovaných dealerech a "zlých" šedivkách. Ovšem každý ať si svoje peníze dává kam chce, o tom žádná :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fake Tissoty na Timestore taky prodali jako originál,že? Sicher ist sicher jak říkával Herr Mannlicher, autorizák je sázka na jistotu, jen jednou jsem nakoupil na ihodinarstvi a to me presvědčilo, že příště raději ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jednou prodali fake Tissot znamená asi tolik, jako podle jednoho prodaného zmetku zavrhnout celou značku, tj. naprosto zcestná úvaha. Vzpomínám si, že i jeden dlouholetý člen zdejšího fóra, který má za sebou nepochybně spoustu prodejů, jednou nechtíc prodal fake, takže se holt někdy "zadaří". Peníze byly vráceny, byl to ojedinělý exces a tím se to dá uzavřít. Co se ale nedá uzavřít jsou ony nehorázné provize, o kterých jsem psal výše, a to nejenom ve vztahu k Timestore, ale i jiným prodejcům, např. z ciziny - i UK (abych neuváděl jenom Asii, kde je Japonská produkce levnější takřka vždy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prosím, je tu někdo z Pardubického kraje a okolí kdo tyto hodinky vlastní? Je mi jedno jestli v černé nebo modré variantě, ale ráda bych vyzkoušela, jak by mi velikostně seděly... Pokud ano, napište mi SZ. Děkuji :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...