Jump to content

Seiko ATLAS SKZ211J1 vs SKZ211K1

Recommended Posts

Zdravím všechny, uvažuji o koupi Seiko ATLAS SKZ211, ale rád bych věděl jestli je mezi nimi rozdíl ve velikosti a jaký. SKZ211J1 vs. SKZ211K1. Vím že SKZ211J1 jsou Made in Japan, ale zdá se mi z popisků na webech, že J1 jsou o něco menší a mají také 20 mm tah, resp. stěžejku. Narozdíl od SKZ211K1, kde je uváděno 22 mm a taky občas jiná šířka pouzdra/lunety nebo celková. Máte někdo doma, můžete potvrdit, nebo nejlépe změřit? To samé poprosím u SKZ209J1 vs. SKZ209K1, pokud můžete. Osobně mám za to, že jsou stejné a to včetně SKZ209, jen jinak barevné, ale každý web si to píše jak chce :-) Předem díky za info. Kotlick

Tak hlavně že ty stěžejky jsou klasika 22 mm protože by mi jinak byly všechny řemeny a tahy naprd.

Odesláno z mého M2 pomocí Tapatalk

Jestli chces, prodal sem je kamaradovi, jeste je ma, takze si je muzes klidne "omacat". Provedeni v bile a jsou v Ostrave.

Díky ale nechám se překvapit. Teoreticky budou jak SRP637 bez shroudu + korunky

• 1 month later...

Tak hodinky dorazily z Watcheszon minulý týden a překvapení bylo nemilé. Přes lunetu 41 mm a celkově pouzdro 44 mm včetně korunek. Na můj vkus malé. Výška pouzdra ok ale je tam nepoměr vůči šířce. Jinak nádherné hodinky. Bok lunety je super atd. Kdyby byly o 4-5 mm širší tak už je nesundám z ruky. No nic poslal jsem je do světa a v hledáčku je nový favorit. Bohužel u jiné japonské značky.

Edited by Kotlick
  • 11 months later...