Jump to content

patriknapr

Member_50
 • Content Count

  1,121
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About patriknapr

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  hodinky, nože, Brompton, freediving, Hi-fi

Recent Profile Visitors

6,897 profile views
 1. Ač nerad, musím si postěžovat a upozornit na nepoctivé chování tohoto člena fora. Mělo se jednat o obchod mezi mnou a jím. Já prodával sluchátka on kupoval. O víkendu jsme se dohodli na tom, že mi pošle peníze a po připsání peněz odesílám sluchátka. On souhlasil a napsal dodací údaje. Poslal jsem mu účet a čekal. Bylo mi řečeno, že platba byla zadána, ale že banky o víkendu nepracují, takže po víkendu mi platba dorazí. Ve čtvrtek ráno jsme mu posílal sms s tím, že platba nedorazila a zda se něco neděje. Odpoledne jsem opakoval otázku a zda má o sluchátka ještě zájem. Na obě sms nedorazila žádn
 2. Nestává se to náhodou, když je telefon v nabíječce? Mě se to u pětky stávalo celkem pravidelně. Řekl bych chyba v softwaru. Sent from my iPad using Tapatalk
 3. Na tyto. Na strapcode jsem právě koukal )) Každopádně i tak děkuji za typ.
 4. Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit? Potřeboval bych Oyster tah ideálně 19mm, a pokud možno nějaký kvalitnější, žádnou hrkačku ). Doporučíte mi nějakého prodejce u kterého máte zkušenost? Už jsem na netu na něco koukal, ale řekl jsem si, že se ještě zeptám Děkuju Sent from my iPad using Tapatalk
 5. Karlos... No já se tedy nechci nějak dohadovat, ale to je to samí jako by jsi řekl že je někdo primitiv že si sedne jen tak na zem, protože je špinavá ... já tedy chodím většinu léta všude bos a nemyslím si, že s hygienického hlediska by to byl problém. A nohy na lavičce bych rozhodně jako nějakou mikrobovou hrozbu neviděl.
 6. Liquid ... a když si je tam daj v botech tak to je v pohodě ? nebo proč je zdůrazněný to bez bot ? Jinak je dokázaný, že na tvým telefonu je víc mikrobů než na nějaký zemi. Takže já bych to tak černě neviděl.
 7. Tj... Dostal je někdy v 70 od svýho táty. Já je od něj dostal kolem dvaceti, kdy jsem je nosil pořád. Od malička jsem viděl tátu jen s těmahle hodinkama. Ted dlouho leželi v krabičce ale snad se to změní.
 8. Sice ne na ruce, ale včera jsem si vyzvedl u K&M po servisu hodinky po taťkovi. Vše podstatné se dělo hlavně uvnitř, takže na první pohled jsou kromě nové korunky jak byly. Jo a jsou na novém pásku od mistra Šímy.
 9. Doporučuju si poslechnout audioknihu Born to run. Velice inspirativní a pro mnohé co běháte možná i překvapivá fakta o obutí.
 10. Tomu se říká hodinky s příběhem )))
 11. Doporučuji pouzdra UAG .... Neznám pevnější a odolnější pouzdro a k tomu není to žádnej tlusťoch.
 12. Pokus ? Jakože muž jedněch sluchátek ? A budeš to ladit jen kabelama )))
 13. Tak to šlo rychle ))) ... že by Novy byly takovej zázrak ?
 14. A nemáte někdo zkušenost s bezdrátovým řešením od Noble ? Ne že by to u mě bylo aktuální, ale jen tak pro zajímavost.
 15. misoo... i když nejsem kdoví jaký odborník troufám si tvrdit, že je chyba myslet si, že čím větší sluchátka, tím větší zážitek či kvalita. Řekl bych, že kdyby jsi si poslechl nějaká zminovaná inear sluchátka, že by jsi změnil názor a tvoje ústa by se usmívala od ucha k uchu )). Kaisery jsou dá se říct takový sluchátkový everest od firmy Noble konkrétně myslím model K10.
×
×
 • Create New...