Jump to content

Heky

Member_50
 • Posts

  701
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Olomouc
 • Fanoušek značky
  Stowa, Nomos, Rolex, Panerai

Recent Profile Visitors

9,880 profile views

Heky's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Prodám pušku včetně kolimátoru - oboje zakoupeno cca před 1 měsícem, vystřeleno pouze 30 nábojů na nastřelení kolimátoru, vše v perfektním stavu, bez závad. Včetně originálního pouzdra, faktury, 1ks originálního Daniel Defense zásobníku + 3ks Magpul zásobníků. Možnost prodeje tež bez kolimátoru (případně pouze kolimátoru). Případné dotazy prosím přes SZ. Cena: 65 000 Kč
 2. 14-16" je údajně kompromis na všechno - přesnost na větší vzdálenost, chování při střelbě atd. Alespoň to jsem se dočetl Ale klidně se nechám ukecat na kratší. Na V-AR se ještě pořádně kouknu. S BCM a Daniel Defense nějakou zkušenost máš? Případně jak bys je srovnal s V-AR?
 3. Uvažuju nad nákupem něčeho delšího a čím víc hledám, tím víc jsem zmatenější Viděl bych to na nějakou AR-15 223 Rem. s délkou hlavně někde kolem 14 - 16 palců + M-LOK. Jelikož moje zkušenost s AR-15 je prakticky nulová, tak víc toho vydefinovat neumím Líbí se mi DDM4 V7, případně nějaká alternativa od BCM (RECCE-14?). V podobné cenové relaci (50-60k) je také Antreg, který je dobře hodnocený. Pak mě ještě zaujal Sig MPX K, ale to je úplně jiná kategorie (líbí se mi, že bych si s tím zastřílel prakticky všude) - takže jak vidíte, vůbec nevím, co chci Zkuste mě prosím nasměrovat správným směrem.
 4. Kredit se dobije po zadání kódu v PlayStation Store - následně je kredit možné použít např. pro nákup her (PS4/PS5). Cena: 1700 Kč Ilustrační foto:
 5. Ze staré objednávky mám na cestě 1ks PS5 s mechanikou, tak pokud by měl někdo zájem, tak SZ
 6. Je to ok - jinak to nejde. Tak to má Alza nastavené.
 7. Pokud by někdo chtěl standardní edici The Last of Us Part II za 1299 Kč, tak se přidejte do našeho "týmu" https://www.alza.cz/url/RWZ6H5YxQP
 8. xbraj19: Koukni do Nastavení --> Obecné. Pokud tam nikde nevidíš CarPlay, tak změň jazyk iPhonu do English (UK) a pak zpět na češtinu. CarPlay by se ti tam pak mělo objevit a připojení v autě už normálně proběhnout. Alespoň tak jsem to zprovoznil já.
 9. Ahoj, když by měl někdo zájem, tak přenechám Titanfall 2 za 200 Kč a Zaklínače (GOTY edice) za 450 Kč - oboje pro PS4. Můžu předat v Praze.
 10. Dohrál jsem (s drobným zpožděním) Diablo III - Ultimate Evil Edition pro PS4. Pokud by měl někdo zájem, tak přenechám za 400 Kč. Osobka v Praze, případně pošta (+50 Kč).
 11. Tyhle dvě vlákna u sebe teď celkem dávají smysl...
 12. Jak je možný, že to tady ještě nebylo? Massive Attack - Mezzanine
 13. Díky, pánové - v podstatě jste mi potvrdili, co si myslím. Ale občas srdce přemluví hlavu...takže si tu Gen 5 asi stejně koupím Velký význam to nemá a budu střílet stejně na prd, jako do teď...ale co už... Jen počkám, až přijde na trh updatovaná verze s obroušenou "bradou" pod závěrem (mělo by to být během léta) Kdyby měl někdo zájem o Glock 19 Gen 4 v perfektním stavu, tak ať mi klidně pošle SZ.
×
×
 • Create New...