Jump to content

Heky

Member_50
 • Content Count

  699
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Heky

 • Rank
  Závislák

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Stowa, Nomos, Rolex, Panerai

Recent Profile Visitors

9,752 profile views
 1. Kredit se dobije po zadání kódu v PlayStation Store - následně je kredit možné použít např. pro nákup her (PS4/PS5). Cena: 1700 Kč Ilustrační foto:
 2. Ze staré objednávky mám na cestě 1ks PS5 s mechanikou, tak pokud by měl někdo zájem, tak SZ
 3. Je to ok - jinak to nejde. Tak to má Alza nastavené.
 4. Pokud by někdo chtěl standardní edici The Last of Us Part II za 1299 Kč, tak se přidejte do našeho "týmu" https://www.alza.cz/url/RWZ6H5YxQP
 5. xbraj19: Koukni do Nastavení --> Obecné. Pokud tam nikde nevidíš CarPlay, tak změň jazyk iPhonu do English (UK) a pak zpět na češtinu. CarPlay by se ti tam pak mělo objevit a připojení v autě už normálně proběhnout. Alespoň tak jsem to zprovoznil já.
 6. Ahoj, když by měl někdo zájem, tak přenechám Titanfall 2 za 200 Kč a Zaklínače (GOTY edice) za 450 Kč - oboje pro PS4. Můžu předat v Praze.
 7. Dohrál jsem (s drobným zpožděním) Diablo III - Ultimate Evil Edition pro PS4. Pokud by měl někdo zájem, tak přenechám za 400 Kč. Osobka v Praze, případně pošta (+50 Kč).
 8. Tyhle dvě vlákna u sebe teď celkem dávají smysl...
 9. Jak je možný, že to tady ještě nebylo? Massive Attack - Mezzanine
 10. Díky, pánové - v podstatě jste mi potvrdili, co si myslím. Ale občas srdce přemluví hlavu...takže si tu Gen 5 asi stejně koupím Velký význam to nemá a budu střílet stejně na prd, jako do teď...ale co už... Jen počkám, až přijde na trh updatovaná verze s obroušenou "bradou" pod závěrem (mělo by to být během léta) Kdyby měl někdo zájem o Glock 19 Gen 4 v perfektním stavu, tak ať mi klidně pošle SZ.
 11. Dva dotazy na znalce Glocků 1) Je na tom kvalita Gen 5 už úplně v pohodě (v porovnání s Gen 4)? Mám na mysli, jestli jsou dětské nemoci už vyléčené Konkrétně G19 nebo G17. 2) Nezkoušel někdo porovnávat Gen 4 spoušť (s Glock 2 kg stojinou) vs. Gen 5 spoušť? Obecně by měla být Gen 5 spoušť lepší, než standardní Gen 4 - ale zajímalo by mě, jestli má cenu přejít z G19 Gen 4 s mírně upravenou spouští na Gen 5. Snad jsem to napsal trošku srozumitelně Díky.
 12. Všechny novinky jsou parádní...musím říct, že Christopher Ward a Tudor jsou dvě značky, který mě poslední rok baví nejvíc
 13. Venku jsem rychlejší než na pásu - ale těžko říct proč. Možná to dělá psychika (běhání na pásu je celkem vopruz) a nebo špatná kalibrace.
 14. Abych to upřesnil - neptám se jen kvůli ceně, ale spíš dalším faktorům (např. kvalita formátování, rozsah nabídky a tak dále). Prostě, jestli je nějaký důvod být věrný nějakému konkrétnímu eshopu nebo je to fuk Jinak já mám taky rád tištěné knihy, ale zkuste si vzít třeba To od Kinga do metra... To je i ten důvod, proč se vlastně ptám - koupil jsem si Problém tří těles, Temný les a Já, poutník, jenže jsou to strašný cihly na cestování. Tak zvažuju, že je prodám a koupím znovu elektronicky. Kdyby o ně měl někdo zájem, tak klidně dejte vědět
×
×
 • Create New...