Jump to content

Vítek75

Member_50
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Vítek75

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Doma
 • Fanoušek značky
  Omega, Maurice Lacroix, Tudor, Breitling, Panerai; Bell&Ross

Recent Profile Visitors

1,604 profile views
 1. Tak ještě se vrátím k tomu dovozu z GB. DPH se možná neřeší, celnímu řízení dovoz z GB podléhá, tak jako tak. Byl jsem vyzván ČP k doložení ceny, prohlášení o zásilce, specifikaci ceny, dokladu o platbě, potud dobré. Bohužel nejsem z Prahy, pro celní řízení jsem se musel nechat zastupovat ČP a to je za poplatek 200,- kč (kdybych se nezastupoval, tak osobně na poště Praha 120 za cenu 103,-kč). Takže pokud jako teď já kupujete drobnosti (10 - 50 liber), tak se tady ta sranda výrazně prodraží...Vzhledem k tomu, že od ledna mi došlo více zásilek z GB i Číny a jen tahle "byla vybrána" k celnímu ří
 2. Nový řemen, nové hodinky. Na tomhle jsou ušáky i hodně pohodlné
 3. Zajímavé informace. Jak jsem již psal Fortis co mám jsem koupil kvůli pouzdru, které je velikostně velmi podobné Heuer Monaco, které chci koupit. Původně jsem je chtěl jen vyzkoušet a poslat dal, ale musím uznat, že i když mám vícero různých hodinek jen u 2 mě baví měnit řemeny a to u Panerai a právě těchto Fortis. A jen 1 z těchto 2 jsou na ruce pohodlné
 4. Tak to tady zase oživím v duchu “co za Fortis máte na ruce”. Jinak velmi zajímavé informace Radek124
 5. Vítek75

  LÜM-TEC B19

  Jsou krásné Víte, hodně tomu pomáhají skvělé fotky. Až tě zase potkám na srazu rád je vyzkouším na ruce (pokud je budeš mít sebou).
 6. Je to možné, že do 150€ nic podléhat celnímu rízení nebude. Kupuju teď věci na auto, přijde toho víc, tak uvidím co se bude proclívat.
 7. Jsem zvědavý jak se k tomu postaví v ČR. Sice jsem všichni v EU (ČR i SR) ale hromadu věcí státní zpráva řeší rozdílně. Mě zatím z GB došel balík 5.1. v ceně 80 liber a nikdo po mě nic nechtěl (tím myslím vypisování papírů, registrace apod..). Je možné, že 80 liber je pro FÚ malý obnos pod limitem, který řeší. Mám na cestě balík ještě za 150 liber, tak se uvidí.
 8. Takže jestli to dobře chápu vše zůstává "při starém", resp. podmínky pro kupující z EU (DPH, clo) jsou ve výsledku stejné jak v 2019.
 9. Dneska Precisty, už jsem je neměl na ruce hodně dlouho a úplně zapomněl jak příjemně se nosí.
 10. Nejsou tak velké,i na menší ruce nevypadají zle
×
×
 • Create New...