Jump to content

Vítek75

Member_50
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Vítek75

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Doma
 • Fanoušek značky
  Omega, Maurice Lacroix, Tudor, Breitling, Panerai; Bell&Ross

Recent Profile Visitors

1,495 profile views
 1. Víkendová očista strojů
 2. Hodně lidí mi píše,co je s korunkou, kdybych neměl ještě jedny dtto ty samé Precisty, tak bych si toho asi nevšiml. Při zacvaknutí korunky do pouzdra a při opětovném vytažení jde korunka lehčeji vytáhnout z pouzdra v rozsahu cca 1 mm než u druhých Precist, dále už je to u obou stejné tzn. klasické "vytažení" korunky z pouzdra se znatelným odporem. Nemůžu s jistotou říct, zda-li to není už od výroby, ale raději na to případného kupce upozorním, i když nepředpokládám, že by to mělo nějaký vliv.
 3. Prodám Precisty "Italian" Full Lume Dial PRS-20 dneska již velmi těžce sehnatelné, jedná se o 32 kus z 50 – kusové série hodinky jsem moc chtěl, chvíli ponosil a už dlouhou dobu se nedostaly na ruku, takže je pouštím dál. pouzdro - 316L nerez šířky 44 mm, tloušťka 11,2 mm, L2L 50,7 mm, sklo - safír, vnitřní antireflex dial sendvič – celolumi s černými indexy vevnitř tiká ETA (Unitas 6497 -1) hodinky mají původní řemen a-la pštros 24/22mm a mnou dokoupený krokodýl 26/22 mm stav - hodinky byly u hodináře na kontrolu chodu a akutní zásah nepotřebují (viz foto), tlakovka nedělána, zjištěna volnější aretace korunky po zaklapnutí , já jsem to neřešil, do vody s hodinkami s řemenem stejně nechodím na prodej pouze hodinky bez kartičky a krabičky (krabičku s kartičkou jsem někde měl ale zatím jsem ji nedohledal :-) ) Hodinky se 2 řemeny si cením na 13 500,- kč. VÝMĚNY NE.
 4. První kolegův Thruxton už je hotový. Teď se pozvolna pracuje na mém.
 5. Bylo těžké se rozhodnout, nakonec zase bíle :-)
 6. Jak jsem již někde fotil i psal i Třídenty 60 Mk2 mají 2 různá pouzdra ( upravena zkosenim hran) aspoň u velikosti 43mm
 7. Pokračujeme. Snad tento rok už bude Thruxton v hliníku
 8. Škaredá fotka jinak krásných hodinek :-)
×
×
 • Create New...