Jump to content

mazzi

Member_50
 • Content Count

  655
 • Joined

 • Last visited

About mazzi

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Naše značka, vaše značka ? vyřizuje Štruncová

Recent Profile Visitors

4,649 profile views
 1. Molecule 01 je čistý Iso E Super https://medium.com/@olfactionscents/exotic-fragrant-materials-what-is-iso-e-super-1cff3eb8f954 a když víš, jak voní, snadno ji najdeš v Terre nebo Encre Noire.
 2. Až budeš kupovat novou lunetu, trval bych na tom, že ta ztracená měla zelenou barvu.
 3. Už to nějaký ten pátek, co ode mě xbraj19 koupil hodinky a dlužím mu hodnocení. Všechno proběhlo na jedničku a xbraj19 má moje doporučení.
 4. Už to nějaký ten pátek, co ode mě MrGas koupil hodinky a dlužím mu hodnocení. Všechno proběhlo na jedničku a MrGas má moje doporučení.
 5. Tomu binci na fotce se říká ?moire? nebo ?moaré?. Zkus změnit vzdálenost mezi hodinkami a objektivem.
 6. Šedý potápky byly Certina DS Action Diver Titanium nebo Rado D-Star 200. Oboje už se nevyrábí.
 7. V UK stojí 1090 liber https://www.longines.co.uk/watches/sport/hydroconquest?p=3, akorát doručují jenom do UK. AD v ČR chce za rok starý model o 9k víc a zatím ho ani nemají skladem.
 8. Už to nějaký ten pátek, co jsem od Spiderera koupil hodinky a dlužím mu hodnocení. Všechno proběhlo na jedničku a Spiderer má moje doporučení.
 9. Už to nějaký ten pátek, co jsem od Farkyho koupil hodinky a dlužím mu hodnocení. Všechno proběhlo na jedničku a Farky má moje doporučení.
 10. Už to nějaký ten pátek, co jsem od Jaretta několikrát koupil hodinky. Všechny naše obchody proběhly na jedničku. Jarett má moje doporučení.
 11. Rychlá domluva, všechno na jedničku. Kupa54 má moje doporučení.
 12. Už to nějaký ten pátek, co jsem od Ondry koupil SMP. Stejně jako naše předchozí obchody proběhlo všechno opět na jedničku.
 13. Už to nějaký ten pátek, co jsem od Foundrymana koupil Béčka. Rychlá domluva, všechno na jedničku a ještě jsme dobře pokecali. Foundryman má moje doporučení.
×
×
 • Create New...