-
Příspěvky
1 727 -
Registrace
-
Přítomen
Profile Information
-
Pohlaví
Muž
-
Bydlí
Praha-venkov
-
Fanoušek značky
Lemania, Sinn, Shimano, Nikon
Návštěvy profilu
8 563 zobrazení profilu
libor2002's Achievements

Megazávislák (7/8)
107
Popularita
-
@Roman-ZA To je jednoduchý, mám rád staré filmy*) . A když v nich zahlédnu hodinky, tak jdu po tom jak Columbo . Buď je to jasný hned, či to je všeobecně známé, a nebo mi to pak nějaký ten pátek trvá, něž to na netu vypátrám. Třeba i 10let jako například ZDE Nebo na to přijdu čistě náhodou, když hledám něco jiného. Ale v mém „archivu“ si to muselo počkat tři roky... ... To se stalo třeba u Dobrodružství rabína Jákoba (Les Aventures de RabbiJacob, 1973). Jen jedny hodinky, které měl Renzo Montagnani, a jen jeden záběr na Seiko Lord Matic 5606-6000. *) Bdw pro zajímavost… Píše se rok 1973 a do kin přichází film Dobrodružství rabína Jákoba, který řadí odborníci mezi nejlepší Funèsovy snímky. Po premiéře v kinech jej vidělo za týden přes 200tisíc diváků. Návštěvnost tedy jako hrom. Následně jdou do kin takové trháky jako jsou filmy Dva muži ve městě, Vlak, Kam se poděla sedmá rota?, atd. Ale až teprve po dvou měsících klesl Funès z první pozice na druhou, když zabodoval Belmondův film Muž z Acapulca. … Když se nad tím člověk zamyslím, kolik bylo v roce 1973 premiér, dnes již legendárních a geniálních filmů. A teď si vlastně uvědomuji, že jsem byl za poslední dva roky v kině tak dvakrát. Prostě nebylo pořádně na co.
-
Včera jsem ještě našel grafiku ke hře Q*Bert A manuál k Pac-manovi, kdyby si hodinky chtěl někdo pořídit
-
Pamatujete na Critters (1986), nenažranou smečku mimozemských potvor? Scott Grimes měl na ruce NELSONIC Pac-man Cal. M403-2 Tato hra (Pac-man) se prodávala za 25 až 35 USD a rychle se stala jednou z nejoblíbenějších herních hodinek Nelsonic, které se prodalo přes 500 000 kusů. Ovládání na videu ZDE Nelsonic Industries byla společnost zabývající se výrobou a vývojem elektroniky, která působila v Queensu ve státě New York na počátku 80. let a v průběhu 90. let, kdy ji získal výrobce hodinek MZ Berger. Společnost Nelsonic získala licence od několika velkých společností zabývajících se videohrami, jako jsou Sega, Nintendo, Midway Games a Mylstar Electronics. Další hry jsou třeba Q*Bert, Donkey Kong, Frogger, Super Mario... Ve filmu je jedna filmová "hodinková" chyba, když do kapes dává Scott Grimes dělobuchy, tak má na ruce Pac-many, ale pak následuje detailní záběr, kde má CASIO CA-50 Calculator. Model CA-50 byl uveden na trh kolem roku 1984 a obsahoval modul 437 (používaný v mnoha dalších modelech, včetně původních CA-53, CA-55 a CA-56).
-
Vypadají famózně a vyjímečně. Doteď nechápu, že jsou tyhle chroma tak opomíjené a tak málo se o nich ví
-
Vrátit v pohodě můžeš i Ekoi. Jen je to oser, jak to cestuje sem a tam. Velká škoda, že české zastoupení, když už někde vystavuje/prezentuje, tak na stánku tyhle věci na vyzkoušení vůbec nenabídnou.
-
-
Tyjo, to je Product placement jak prase
-
Já to mám podle vrstvy prachu na cifru. Kde je nejmíň, ty nosím nejčastěji. Apka netřeba
-
Kdo šel v sobotu do Prčic? Kdo by neznal klasiku s Karlem Heřmánkem… Kam, pánové, kam jdete? (1987). Tak původně jsem si říkal, že měl Heřmánek asi nějaký hranatý modrý Seika, ale ne ne. Klasická korunka a pak "šmouha" loga na sponě… Poljot 2616.2h / 9471329 (vhledem k tomu, že i přes špatnou kvalitu filmu, tam vidím tachymetrickou stupnici, přihodím sem i model bez „tachy“ na posouzení). Velikost 37x40x12mm, 23 šutrů z Uralu. První modely v azbuce, později s novým logem Poljot. Něco více ZDE .
-
@marecenator co to je za řemen? Jinak Lemanie par excellence
-
Jo, tohle má konečně něco do sebe Damašek a Migy za mě nic moc, ale tohle vypadá velmi dobře.
-
-
Vykradu vlákno „V hlavnej ulohe: hodinky“ a šoupnu sem film Vnitřní vesmír (Innerspace, 1987). Prostě můj oblíbený film. Ale každý tam, ve zmíněném vlákně, rozpozná a postne pouze a jen Speedmastery... a tak doufám, že oceníte, když jsem se v tom filmu dál „povrtal a ulovil“ i další hodinky. Čím začneme? Něčím co má v sobě MIYOTA 4800? … Ana Digi Miyota 4800-01A a nebo T480 (T485). A zase, těchto hodinek bylo mraky a pod X "značkami". Tak asi netřeba dál bádat. Ale z tohoto mám docela radost, že se mi podařilo určit, co to je zač... I když "hodinkově" to není žádné terno. Lorus Y142-8020 - Ref. EN009 38.5mm x 38.5mm x 8mm Cal. Shiojiri Ltd Y142A Značka Lorus byla poprvé uvedena na trh v Austrálii v roce 1982, aby nabídla levnější a dostupnější alternativu hodinek oproti „mateřkému“ Seiku. A teď něco z lepšího soudku... Breitling Chronomat 818 (často označovány jako "Big Case") Cal. Venus 178 průměr: 47,5 mm, tloušťka: 14 mm Breitlingňácká obousměrně otočná luneta se stupnicí, známá z Chronomatů a Navitimerů, vychází z patentu Ervin Piquerez SA (podáno v srpnu 1967, uděleno v únoru 1970). Breitling přijal tento design otočné lunety/stupnice, který je označen značkou Brevet. patent číslo 11525/67 a byl vyražen na zadní straně pouzdra. Se stupnicí lze měřit rychlost, ujetou vzdálenost a dokonce řešit matematické výpočty (Chronomat). Bohužel, na výpočet vypitých piv jsou tyto lunety spíše komplikovaný. Mno, a konečně ty Speedmastery… ale to už je profláknutý, takže asi k tomu není co dodat .