Jump to content

Glycine Incursore

geralt

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Jen vam chci rict, ze mam velikanskou radost, jelikoz mi na ruce hlasite tikaji v uvodu zminene Incursore 44mm s rucnim natahen.

Behem tech dvou let od zalozeni vlakna bylo treba resit spoustu ruznych veci mimo chronosvet, ale tyhle Glyciny jsem mel stale nekde pod kuzi. Nejak jsem minul obdobi vyprodeju, pak obcas mrknul na ebay, lec nabidka temer zadna (california dial bych nedal a ty vetsi s vterinovkou na 9 take ne). Az ted na podzim se urodilo, jedny v Australii druhe v US.

Bylo zjisteno, ze uz je opravdu nutne potrebuju a diky expresnimu doruceni DHL jsem konecne velkej kluk s poradnymi hodinkami.

post-19173-0-05332500-1540057991_thumb.jpg

• 4 years later...
  • 2 weeks later...
před 2 minutami, geralt napsal:

paradni! mit na ne ruku, beru hned

No já teda nemám žádnou tlapu, cca 17,5-17,8 cm a řekl bych, že sedí výborně. Hooodně dlouho jsem s nákupem bojoval, právě kvůli tomu průměru 44mm, ale hlavně L to L 55 mm! Nakonec jsem neodolal, rozhodl se to risknout a vyplatilo se. Je to takový pilotní styl hodinek, ke kterým ten větší průměr patří. Nejsou to oblekovky. Pro volný čas ale parádní, zapamatovatelný design. A hlavně uvnitř ten manuál Unitas, to je traktor, až srdce plesá! 😀

Taky super! 👍 Nezdá se mi, že by nějaké Incursory byly vyloženě nepovedené. Každý si najde svoje favority, ale celkově mi celá ta řada připadá povedená. Jsem docela zvědavý, jestli se Glycine pokusí o nějakou návaznost nebo jestli na tento model pod Invictou už zanevřeli...