Přejít na obsah

Breitling Aerospace Evo / Avenger II GMT


Cool as Ice

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jeste jsou i dalsi moznosti, napriklad Breitling Airwolf, ktere pusobi luxusnejsim/spolecenstejsim dojmem a jsou vic na pomezi Aerospace/Avenger. Delaji se i ve verzi Raven s cernou gumovou lunetou a jsou celkem univerzalni a slusi jim to na tahu, gume i kuzi - info napr zde: http://www.chrono24.cz/breitling/breitling-airwolf---professional--id4420532.htm

 

Pak jde o to, co od tech hodinek cekas - Aerospace a Avenger jsou uplne jine hodinky a jedine co je spojuje je brand, jinak jsou uplne jine..

 

Breitling je moje srdcovka a mel jsem nekolikery Aerospace, Airwolfy, puvodni B-1 i Plutony z te ana-digi rady a potom spoustu mechanickych hodinek z rady Avenger a pokud bych mel volit tak z ana-digi Airwolf jako dalsi hodinky k nejakym jinym (jako jedine asi ne) a Avengery nebo nejaky jiny becka - Superoceany, Steelfishe, Chronomaty a tak klidne jako jediny hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, když prohodíš Aerospace s Avengry, příjdeš o hodně důležitých funkcí, ano? A srovnávat Béčka s Victorinox kvalitou je holý nesmysl...Rolexky jsou samozřejmě top, ale je zapotřebí mít doma aspoň troje další pořádné hodinky, aby jsisi je užil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, ano ja vím, že jsou to typově různé hodinky. Já bych rád, aby měly schopnost měřit druhou časovou zónu a cena max. 100k. Důležitá je i značka (iracionální, vím, ale nic s tím neudělám :) ) No a to se mi tam vlastně vešly jen ty Breitlingy. Jakmile člověk chce GMT, tak se to zatraceně zúží. Ty Omegy se tam vlastně nevejdou vůbec. To by musela být nějaká ultra super mega akce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít jen jedny hodinky je pro chronomagora něco jako "jen jedna ženská" - červ chronobundusu bude stále hlodat, protože i ten nejdokonalejší vysněný model vynikne teprve v konkurenci ostatních   :speak_cool:

Mě už by u Airowolfů asi odrazovala výška a váha - ale na druhou stranu logárko je "komplikace" která k Breitlím prostě patří  :P

post-18308-0-72333000-1477995545_thumb.jpg
Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne toto jsem resil take.

Nakonec jsem koupil Apple Watch....z nich si muzes udelat analogy, nebo digitalky a svetovych casu kolik chces.

A jdou na vterinu presne porad.

No a pak jsem koupil automaty, ty drahe s tou Etou, to abych mel jeste nejakou dalsi metu, mel po cem touzit, na co se tesit a mit duvod sledovat prodejni vlakno.

Jinak take obcas cestuji a vozim dvoje hodinky. Do prace automaty a pro zabavu a sport Apple.

Musim rict, ze na tech AW take neco je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne toto jsem resil take.

Nakonec jsem koupil Apple Watch....z nich si muzes udelat analogy, nebo digitalky a svetovych casu kolik chces.

A jdou na vterinu presne porad.

No a pak jsem koupil automaty, ty drahe s tou Etou, to abych mel jeste nejakou dalsi metu, mel po cem touzit, na co se tesit a mit duvod sledovat prodejni vlakno.

Jinak take obcas cestuji a vozim dvoje hodinky. Do prace automaty a pro zabavu a sport Apple.

Musim rict, ze na tech AW take neco je.

To si rovnou může koupit co chce a na druhý čas koukat na mobilu:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Add Jaroslav69: Apple watch jsem chtěl koupit synovi (základní škola), ale když jsem zjistil, že se musí každý den nabíjet, tak jsem to nechal být. Sám jsem chvíli používal smart watch (dostal jsem je) Pebble. Výdrž 6 dní max. :( Už 2x mi na služebce zdechly, protože jsem je zapomněl nabít. A mít na nich "analogový" ciferník mi nějak nesedí s mým vkusem. Tudy cesta nevede :) Až to bude mít vetší výdrž, tak jako digitálky to bude dobrý. Ale, i tak máš můj respekt, že jsi koupil nějaké ty automaty neb já se zatím neodlakomil vůbec :)

 

Jinak včera jste mě rozdráždily tak mohutně :), že jsem zasednul k počítači a kouknul na Omega Planet Ocean GMT Good Planet. Ale, to už bych fakt mohl jít pro ty BLNR vzhledem k ceně. Pokud je to jako s ženskýma jak psal Jorg8X, tak teda snad je lepší jít rovnou od toho pryč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO, Mam trochu odlisny pohlad na vec.

Myslim, ze som celko slusny pacient , co sa tyka normalnych (mechanickych) hodin so slusnou zakladnou.

Napriek tomu som si kupil Becka cockpit B50.pretoze maju funkcie ktore nepotrebujem + zopar, ktore vyuzivam. je to IN-HOUSE Quartz B50 za cca 4K-5K EUR.

NO a co...uz cca dva mesiace ich nosim uplne najcastejsie. 

Pretoze:

sa mi pacia

Titan je OK.

Su absolutne bezudrzbove

su sexi:-)

pouzivam na nich budik

 

aj Chronomagor moze uprednostnit quartz pred mechanikami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak B50 mam take v merku, jsou to ty drahe, ty co maji ten Quartz, ale maji koule a jsou paradni a to, ze jsou sexi je pro me handicap... uz mam tri deti. Chtel jsem napsat decka, ale nekdo by to mohl zkomolit na becka, tak ty uz mam taky troje i ty drahe s tou Etou :-)

Cool as Ice: kup si co se libi tobe a co ti sedne..... hlavne at mas z toho velkou radost. Stejne casem koupis zase nejake jine jinak nejsi ten spravny chronomagor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...