Přejít na obsah

Citizen Promaster NY0040


Opiss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 487
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 44 minutami, gun4 napsal:

Ceka se na textil,tak zatim zkusim kuzi

Jakto že si se rozhodl vyměnit černé    za modré? Předpokládám že v těch modrých je 8204 v těch černých si měl 8203 bez hekingu tak proto? Jinak podle toho co jsem zatím zjistil je ten 8203 o něco přesnější než ten novější kalibr 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Kalisport napsal:

Jakto že si se rozhodl vyměnit černé    za modré? Předpokládám že v těch modrých je 8204 v těch černých si měl 8203 bez hekingu tak proto? Jinak podle toho co jsem zatím zjistil je ten 8203 o něco přesnější než ten novější kalibr 

Proste modrou mam rad😀Jinak,tady se to resilo,na dynku cernych bylo 8204 a uvnitr 8203.To same je na modrych.Presnost cernych byla neuveritelna od zacatku,po zabehu fantasticka.Spokojenost s hodinkami na denni noseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, gun4 napsal:

Proste modrou mam rad😀Jinak,tady se to resilo,na dynku cernych bylo 8204 a uvnitr 8203.To same je na modrych.Presnost cernych byla neuveritelna od zacatku,po zabehu fantasticka.Spokojenost s hodinkami na denni noseni.

Domotal jsem to🤣V modrych je hacking stejne jak byl v cernych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
před 17 minutami, lukassob napsal:

 

ny0040 variace s quartz chrono, stejné rozměry, luneta, náramek, reference asi AN1130-01E.

Jinak to hned vedle taky quartz variace ny0040, rozdíl oproti klasice je menší tloušťka a korunka na 3, zbytek opět stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Má někdo ny0040 nebo nějakou variaci (0086 nebo 0085) a Kamasu? Rozměry ny00XX a Kamasu znám, ale zajímalo by mě porovnání jak subjektivně vypadají na zápěstí resp. které z nich jsou vhodnější pro tenké zápěstí. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...