Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 14 minutami, Prochy68 napsal:

Ja jsem spokojenej, akcie jdou taky nahoru, jen dneska nesmi prijit na krypto zadnej pokles, protoze jsem nechal doma telefon a nemohl bych nakupovat 🙂

Kupodivu i pražská burza jde pěkně nahoru. Jen mě štve, že jsem do toho nenasedl v tom dně loni. Šel jsem do toho s čistě "dividendovou" strategií, ale teď si skoro říkám, jestli není u nějakých titulů výhodnější prodat ještě před výplatou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad dnem nemá cenu moc přemejšlet. Prostě dát si cenu a jak to tam padne, tak koupit. Ja šel do LTC na 120-koupil, 110-koupil, 100-říkám si padá to rychle posunu to na 90. No a těsně pod 100 se obrátil a peláší nahoru. A dnes ráno byl už chvilku na 158….. jak říkám, přemejšlet dopředu a pak už jen tupě nakupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej je cca 1600 kryptomen na světě. Co předurčuje zájem o konkrétní kryptomenu? Proč zrovna Matic? BTC byl první, to mi je jasný, ale zase na druhou stranu, když se přestane těžit, tak vlastně se přestanou dělat transakce a pak nemá BTC smysl. Těžit se nejspíš nepřestane úplně, ale omezí se a pak se prodlouží i doba schvalování transakce. Nebo se pletu. Sakra není lepší ruleta? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej je cca 1600 kryptomen na světě. Co předurčuje zájem o konkrétní kryptomenu? Proč zrovna Matic? BTC byl první, to mi je jasný, ale zase na druhou stranu, když se přestane těžit, tak vlastně se přestanou dělat transakce a pak nemá BTC smysl. Těžit se nejspíš nepřestane úplně, ale omezí se a pak se prodlouží i doba schvalování transakce. Nebo se pletu. Sakra není lepší ruleta? 

Vem to takto, zlato bylo jako dráhy kov asi první platidlo, rozšířilo se a každý to bral a jede se dal se zlatem až do teď - BTC

1600 krypto men sice je, to jo, na začátku internetu bylo též, dle mě, podobně množství stránek. Ne každý eshop je tu doteď, ale ti kdo investovali do Amazonu, Googlu tak maj teď ranec. Je to riziková investice, ne úplně gamble. To je investice do kde jakého ICO (alternativa k IPO u firem a exitu na burzu).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...