Přejít na obsah

Omega Seamaster 2225.8


Alfonz

Doporučené příspěvky

Celkem me fascinuje kolika ruznymi odstiny barev hodinky disponuji. Za sera a umeleho osvetleni v interieru vypadaji jako cerne, behem dne v interieru maji syte energickou modrou barvu a v exterieru zase zari namornickou modri, pripadne ruznymi jejimi odstiny. Ted vypadaji skoro jako cerne. :)

 

ome_08.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Celkem me fascinuje kolika ruznymi odstiny barev hodinky disponuji. Za sera a umeleho osvetleni v interieru vypadaji jako cerne, behem dne v interieru maji syte energickou modrou barvu a v exterieru zase zari namornickou modri, pripadne ruznymi jejimi odstiny. Ted vypadaji skoro jako cerne. :)

Ano,pokaždé trochu jiné :)

 

post-27300-0-15675200-1510482803_thumb.jpg

post-27300-0-31213200-1510482823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hodinky, jak v modré a černé jsou podle mě jedny z nejuniverzálnějších hodinek, jsou tak krásně čisté, ovšem s nápadem a decentní sportovní elegancí, velikostně jsou tak akorát...a kdo nemá rád Rolex , tak tohle je jasná i přijatelná volba.. gratulace!! :clap:

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto hodinky, jak v modré a černé jsou podle mě jedny z nejuniverzálnějších hodinek, jsou tak krásně čisté, ovšem s nápadem a decentní sportovní elegancí, velikostně jsou tak akorát...a kdo nemá rád Rolex , tak tohle je jasná i přijatelná volba.. gratulace!! :clap:

Amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove jen pro zajimavost, dnes je to presne 11 dni co jsem serizoval sve nove nabyte Omegy Seamaster 300 a skutecne nevim jak toho dosahli, ale rozdil proti atomovemu casu je +1 sec. Zitra odletam smer rude more, tak pak poslu nejake fotky s krtenim ve slane vode. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove jen pro zajimavost, dnes je to presne 11 dni co jsem serizoval sve nove nabyte Omegy Seamaster 300 a skutecne nevim jak toho dosahli, ale rozdil proti atomovemu casu je +1 sec. Zitra odletam smer rude more, tak pak poslu nejake fotky s krtenim ve slane vode. :)

Super, těším se na fotky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keramika zůstane v pohodě, ale ten kov se může doškrábat. Ten písek je tvrdý. Ono stačí vzít sponu o kachličky na plaveckém bazénu a je to. Jako já své SKX009 když jsem byl ve vodě a opřený rukama o kraj bazénu a kecal s kamarádkou :D Spona dostala kouř jako svině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako šetřit je chci. Koupil jsem si je na konci jednoho moc šťastného období a jakkoli se chystám bejt stastnej i nadále, budou mi připomínat 5 let, který se uz nikdy nemusí vrátit (jakkoli bych to bral). Takze si je chci trochu hejckat a k mori si tak vezmu Pepsiny na gumě. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

sorry za otp. Mám na to trošku jiný pohled. Hodinky se mi moc líbily, moc sem je chtel a co sem je koupil mám je na ruce každý den, už asi rok a něco. Koupal sem je v moři (mají moře v názvu to sem musel), jezdím s nima na motorce a nosím je v práci (výjezdový hasič, řidič), prostě si je užívám, kdy to jen jde. Sundavám je jen minimálně, když vím že by je to moc bolelo. Dělají stále necelé dvě vteřiny do minusu za den. Nějaký vlásečnicový škrábanečky sou hlavně na tahu, ale rozhodně je neudu přeleštovat, prodávat je nechci. Na světě sme jen jednou a smpc jsou ted na vrcholu, proč je mít doma. Jen názor laika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...