Přejít na obsah

CHRONOLINER B04 Boutique Edition


Snow

Doporučené příspěvky

Breitling CHRONOLINER B04 Boutique Edition

 

Technical Specification

 

 

Model: CHRONOLINER B04 Steel 46mm

 

Reference: YB04601A|C969|277S|A20S.1

 

Boutique Limited Editions: 100 pieces

 

Movement:

? Selfwinding mechanical, 2nd & 3rd timezones (24 hr)

? Caliber: Breitling B04 (Manufacture)

? Power reserve: Min. 70 hrs

? Chronograph: 1/4th second, 30 minutes, 12 hours

? Vibration: 28,800 v.p.h

? Jewel: 47 jewels

? Calendar: Dial aperture

 

Case:

? Steel with ceramic bezel

? Back: Screwed in Special engraved caseback (Sporting a vintage-look pin-up and ?Special delivery? inscription)

? Water resistance: 100 m (330 ft)

? Bezel: Bidirectional blue ceramic bezel

? Crown: Non screw-locked, two gaskets

? Crystal: Cambered sapphire, glareproofed both sides

? Dimensions:

     ? Diameter: 46.00 mm

     ? Thickness: 16.85 mm

     ? Weight (without strap): 126.48 gr

 

Strap:

? Rubber Aero Classic (Blue), Ocean Classic Interhorn width: 24/20 mm

 

Buckle:

? Tang-type

 

Available exclusively from one of the 50 or so Breitling boutiques

 

Limited Edition: 100 pieces

 

 

BREITLING%2B%25E2%2580%2593%2BChronoline

 

 

BREITLING%2B%25E2%2580%2593%2BManufactur

 

 

BREITLING%2B%25E2%2580%2593%2BChronoline

 

 

BREITLING%2B%25E2%2580%2593%2BChronoline

 

 

zdroj - http://watchesseven.blogspot.cz/2017/05/breitling-chronoliner-b04-boutique.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnohokrát děkuji starým kamarádům za velmi milé přijetí :)  :)  :)   . Zároveň bych však bych upozornit, že jsem se na fóru tak nějak pořád s většími či menšími přestávkami motal, jen jsem měl absolutně neznámý nick. Posléze jsem zjistil, že mi Snowa po těch 11 letech už nikdo neodpáře a tak jsem se k němu vrátil. Stejně bych se asi zvrátil, kdyby si tu přezdívku po dobu mého působení pod jiným jménem zaregistroval,to bych byl sakra nešťastný. Byl to risk.

 

Stejně jako to, že jsem malou hrstku potěšil, je mi jasné, že jsem podstatně větší skupinu naštval  :unsure:, což mě nijak netěší. Hlavní mé také příznivce bych dokázal vyjmenovat zcela bez problémů z hlavy, ale nebudu hned kalit vodu. Budu se radši věnovat tomu, co mi je po celou mou kariéru nejmilejší, prohledávání různých blogů, diskusních fór a webů a něco sem nasypat. I když, jak jsem se díval, jste hojně hojně zásobováni. A tak to má být  :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že se říká, že symetrie je pro blbce... ale zrovna v tomhle případě jsem moc rád, že subdialy udělali stejně velké - u Chronolinerů mě jejich rozdílná velikost a související nevyváženost cifru vždycky vadila. Inverzní datumka mě nijak neruší, a její umístění lehce narušuje symetrii, což je pro někoho žádoucí, u 3-6-9 tricompaxu je to čistší a účelnější provedení než datum nacpané do subcifru. Podobn? to mají třeba nádherné Bathyscaphe chrono. Důležité je, že datové okénko je přesně na středu mezi indexy, na rozdíl od lowcost chron.

 

Za mě perfektně zpracované, přehledné, funkční a klasicky krásné hodinky s velmi solidní WR pro lidi s velkým zápěstím. Mít velikost 42mm (a nepatřit Číňanům ;o) ), asi by se mi o nich často zdálo.

 

Edit: teď mi došlo, že zvětšením průměru hodinek se rozvržení a barevné řešení ciferníku hodně přiblížilo moonům Gemini IV :) asi proto se mi líbí.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...