Přejít na obsah

Hučení/bzučení/bručení v bytě


Horhe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já Tě chápu, ani nevíš jak... Když jsem se nastěhoval do současného bytu, už po třech dnech jsem tam nemohl vydržet. Celým bytem mi procházel silný šum na vyšší frekvenci, jako kdyby za zdí každé místnosti běžel "metrový ventilátor". Dlouhé měsíce jsem tím trpěl, žil se špunty v uších, než jsem se odhodlal býti neústupným a požádal sousedy o nutnou spolupráci. Nakonec se ukázalo, že v 1 + 1 bytě nade mnou je provozován starší plynový kotel, který je dimenzovaný na menší rodinný dům, navíc běžel (respektive čerpadlo na vodu) jaro/léto/podzim/zima 24 hodin denně na plný výkon. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi největší peklo bylo v Sobechlebich, kde mam extchana atd, postavili tam sušičku na obilí a blbě to smontovali. Několik měsíců to bylo pro všechny v obci zlo, než to vyvazili a ja nevimco. Jsi kadil uprostřed domu, a všechno kolem vibrovalo

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda vlakno s takovym potencialem a vetsina to tady zabila naprosto prizemnimi radami k tematu. Odchazim zklaman.

 

Já měl předloni podobný problém. Kluk mi pak zjistil, že sousedka točí live show (někde bych ještě asi našel odkaz) a ten zvuk dělá jeji vibrátor. Jen nechápu, že u toho nevydávala, žádné zvuky, asi se musela kousat do rtu. Synátor totiž našel na internetu její videa. :D Tak jsem na sousedku zazvonil a bylo po problému. :)

 

Už to začíná   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...