Přejít na obsah

prim auto time


Doporučené příspěvky

Nevíte kudy se do nich chodí? Tedy, jak se dají rozebrat? Magnet vzadu je asi napevno, tak bych čekal, že přes sklíčko, pak asi lunetu...? Zkoušel jsem jemné hrubé násilí, prozatím bez úspěchu a bojím se použít hrubé hrubé násilí. Jo, a je v nich 66? Děkuju předem za vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pokud si to dobre pamatuju, tak predni sklicko (nebo luneta?) je sroubovaci...

 

mám je zrovínka teď v ruce a cesta dovnitř jde přes lunetu a sklíčko. Nic jsem nešrouboval, jen opatrně plochým nožem "odloupl" lunetu a sklíčko. Sklíčko vypadá, jako by bylo přilepeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nožíkem se musíš dostat pod plastovou lunetu a společně s ní vyloupnout i kovový kroužek kolem sklíčka. Tím se dostaneš k ručkám a ciferníku. V místě, kde prochází natahovací hřídelka plastovým pouzdrem, je takový půlkulatý vehement z plastu - tím je potřeba pootočit (zatlačením na okraj kolmo na hřídelku) a celý strojek se dá vyndat.

Hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nožíkem se musíš dostat pod plastovou lunetu a společně s ní vyloupnout i kovový kroužek kolem sklíčka. Tím se dostaneš k ručkám a ciferníku. V místě, kde prochází natahovací hřídelka plastovým pouzdrem, je takový půlkulatý vehement z plastu - tím je potřeba pootočit (zatlačením na okraj kolmo na hřídelku) a celý strojek se dá vyndat.

Hodně štěstí.

 

Jak řekli tak udělali a vono jóóó! Díky moc. Intuitivně by na to člověk šel taky tak, ale když je to takhle splavněný něčí zkušeností, tak se do toho hned pustí s větší vervou :-) Ještě jednou dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a teda pro doplnění: v těch mých je 68.3 bez popisu PRIM CZECHOSLOVAKIA na západkovém kole. Je to trochu překvapení, čekal jsem tu 66: nevím, jestli se tam sázelo co bylo, protože přece museli nějak umravnit ten datový věnec, že? A taky ta absence nápisu: ne, že bych viděl těchhle kalibrů nějaký mraky, ale který jsem viděl, tak tam ten nápis měly. Jak to znáte vy?

Upraveno uživatelem yen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spíš vypadá na nějakou předělávku - standardně tam byly 66. Jinak ty kalibry 66/68 se vyráběly ve verzích 1 - 4. Čím byly novější (k verzi 4), tím byly na pohled horší - šetřilo se. Tady na fóru se toho o těchto verzích napsalo docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spíš vypadá na nějakou předělávku - standardně tam byly 66. Jinak ty kalibry 66/68 se vyráběly ve verzích 1 - 4. Čím byly novější (k verzi 4), tím byly na pohled horší - šetřilo se. Tady na fóru se toho o těchto verzích napsalo docela dost.

 

No, to jo, já právě že znám tu 68.3 jako ještě s tím nápisem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Ahoj, obnovuju tenhle thread, muze mi nekdo sem postnout fotky techhle primek? Mam v planu takovej experiment a tohle je jeden z moznych kandidatu.. Diky moc

O jaký experiment jde, pokud to není tajné.

Objevil jsem taky zajímavé autohodiny. Sice to není Prim, ale pokud bude cena slušná, tak si je asi do auta pořídím. A nebo na boční stěnu počítače :D

post-344-1216029380.jpg

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...