Přejít na obsah

Shewczovy nesmělé fotopokusy


shewcza

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děláme na pergole, ať mám doma klid Žena se k ní upnula víc než ke konci tohoto blázince. Prej až bude pergola, ať je lockdown klidně navždy. Já nesouhlasím, chci se družit
20210319_182043-01.thumb.jpeg.b3204291768c8a6544f5fdbf7b5955d9.jpeg

Tak moje zena je uplne stejna. A posledni dobou me kvuli pergole dost skrtila a pry na leto musi byt, any bylo stesti doma.
Ale na tohle se ted necitim a nestiham, takze jsem dnes zacal shanet jine sikuly ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Aetas Já bych to Tondo taky rád někomu svěřil, ale jsem od přírody strašně lakomej a nikdo nemá čas. Navíc se u toho perfektně odreaguji. Teď ještě aby to sedlo na závitovky v patkách. Uvidíme, hezké počasí je snad za dveřmi. :)

20210323_100756-01.jpeg

20210323_100816-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, shewcza napsal:

@Radik To bych si netroufl tvrdit ani o manželce, natož o hodinkách. Díky bohu hodinky jsou jen v mé režii :lol2: Trochu humoru po ránu neuškodí. Každopádně je na ně opravdu dlouhá fronta, ale pamatuju si jen první dva:D

Myslel jsem si to, že asi nebudu sám. GS mě zatím míjí obloukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DokusanDíky.Mobilem a na něm lupu z aliexpresu. Měl jsem docela štěstí na kus. Od té doby jsem jich objednal asi 5 i výrazně dražších, ale neudělám s nimi bohužel ani podobnou fotku. Není to nic extra, ale za dolar? Za dolar mám spoustu zábavy a nemusím vytahovat foťák, takže vlk se nažral a koza zůstala celá :)

20210324_170631.jpg

20210324_170629.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, shewcza napsal:

@DokusanDíky.Mobilem a na něm lupu z aliexpresu. Měl jsem docela štěstí na kus. Od té doby jsem jich objednal asi 5 i výrazně dražších, ale neudělám s nimi bohužel ani podobnou fotku. Není to nic extra, ale za dolar? Za dolar mám spoustu zábavy a nemusím vytahovat foťák, takže vlk se nažral a koza zůstala celá :)

 

 

Díky, asi taky nějaký objednám. Jdu to studovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...