Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 48 minutami, YouSan napsal:

Na konci března mi přišla z Chronoshopu "bedna" s těmahle kráskama. Jsem z nich úplně nadšený. Sedí megakomfortně a jsou neuvěřitelně sexy. Proto mi dovolte se přivítat mezi Vás, fandy značky Omega+)

 

Gratuluji, lepší hodinky pro vstup do "Omega klubu" se těžkou najdou. 👍 Akorát je to trochu návykové, alespoň u mě, a u jedněch to určitě neskončí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, KurtCz napsal:

Gratuluji, lepší hodinky pro vstup do "Omega klubu" se těžkou najdou. 👍 Akorát je to trochu návykové, alespoň u mě, a u jedněch to určitě neskončí. :D

Velice Ti děkuji. Nejdříve jsem pokukoval po AT inspirován místním členem, ale nabídka na trhu byla omezená, proto jsem zakoupil tyto a byla to skvělá volba/ náhrada. Poslední 3 týdny pokukuji po starších SMP a stále více a více se zamilovávám do 2254. Až našetřím, musím je mít. Pak už bude trochu větší klid+))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, YouSan napsal:

Velice Ti děkuji. Nejdříve jsem pokukoval po AT inspirován místním členem, ale nabídka na trhu byla omezená, proto jsem zakoupil tyto a byla to skvělá volba/ náhrada. Poslední 3 týdny pokukuji po starších SMP a stále více a více se zamilovávám do 2254. Až našetřím, musím je mít. Pak už bude trochu větší klid+))

Nebude, naopak - tím to všechno začíná :) každopádně pěkný vstup, ať slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, YouSan napsal:

Na konci března mi přišla z Chronoshopu "bedna" s těmahle kráskama. Jsem z nich úplně nadšený. Sedí megakomfortně a jsou neuvěřitelně sexy. Proto mi dovolte se přivítat mezi Vás, fandy značky Omega+)

IMG_7726 (kopie).jpg

Velká gratulace ať slouží. Tvoje pocity chápu, taky mám teď poprvé Moony a jsou super. Moony jsou ikona od Omegy asi stejně, jako Navi od Breitling, alspoň já to tak beru:-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Juraj11 napsal:


Mám zápěstí skoro 20 cm,tak už to nevypadá nejlíp emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Vím o čem mluvíš. Já měl teď nový PO na gumě a taky jsem je prodal kvůli tomu. Ruku mám něco málo přes 20 cm a nesedlo to úplně jako jiným s menší rukou. Tah je tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pivas napsal:

@M-72 - Libi se mi čím dal vic👍

Tydlencty hoďky je potřeba vidět naživo. Moje fotky jim spíše ublíží 🥲

A to jsem se novým SM dlouho bránil, všechna dříve viděná negativa vzala za své😁

Upraveno uživatelem M-72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...