Přejít na obsah

SINN


Ropucháč

Doporučené příspěvky

post-59-1207159240.jpg

 

Myslím, že to není šroubek, ale reliéfní značka, která by mohla označovat strojky s technologií Diapal.

 

 

hmmm to znie rozumne, co je to za technologiu?

 

inak viete niekto co je to zac to d3 tesnenie, ako to vyzera? to neni srobovacia korunak vsak?

"Die Krone ist mit dem Sinn Kronensystem D3 (direkt-doppel-dichtend) abgedichtet."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
hmmm to znie rozumne, co je to za technologiu?

 

inak viete niekto co je to zac to d3 tesnenie, ako to vyzera? to neni srobovacia korunak vsak?

"Die Krone ist mit dem Sinn Kronensystem D3 (direkt-doppel-dichtend) abgedichtet."

Diapal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z katalogu: The stylized magnetic field lines surrounding the magnet core on the watchs dial represent magnetic field protection of up to 80.000 A/m. Takze znacka antimagnetickeho pouzdra ... ;)

 

Jinak ja uz mam par dni objednane Sinn 556, ale musim cekat do pristiho tydne. :crying_anim02: Uz se nemuzu dockat a jsem zvedav, jak se sziji s velikosti.

(foto vypujcene z internetu)

post-634-1207165016.jpg

Upraveno uživatelem Skeleton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze znacka antimagnetickeho pouzdra ... ;)

Super, díky :thumbsup_anim:

 

Jinak ja uz mam par dni objednane Sinn 556, ale musim cekat do pristiho tydne. :crying_anim02: Uz se nemuzu dockat a jsem zvedav, jak se sziji s velikosti.

(foto vypujcene z internetu)

Vzal jsi je s tím pěkným kovovým tahem nebo na kůži? Přímo z fabriky? Velikost 40 je akorát, nemusíš mít obavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem kuzi, tak na tom rally remenu. Ale jak to znam, tak mi bude stejne velkej. Tak poridim asi u Simy ;)

Kupoval jsem na sinnwatches.com. Ale Eric ma dovolenou, tak musim cekat. Az pak jsem nasel moznost objednat primo u Sinnu. No nevadi, to teseni je stejne to nejlepsi ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Velikost 40 je akorát, nemusíš mít obavy.

38mm ..... jdu to prověřit ;)

 

38,5

 

tyhle jsou taky pěkný - trochu to zavání BR v zajímavějším provedení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinny me berou uz leta, i kdyz mam porad jen jedny. Jednoduchost modelu 556, popr. dalsich leteckych variaci, ve spojeni s takovou .. pritazlivou eleganci je pro me naprosto omracujici.

U Sinnu mam jen problem s velikosti, maji strasne malo hodinek nad 44 mm. Hrozne bych chtel jejich 903ky, ale jsou jen 41 mm, coz je dost skoda :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
to sa da:)

 

konkretne ma zaujal model na obrazku...40mm sice neni nic moc, 42 by bolo leppsie, ale zas nemaju lunetu.....bohvie ako vyzeraju na ruke...

Ten ciferník bude vypadat divně ..... někde jsem viděl "živé" fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
mám katalog 2008: 756 Diapal (UTC) - 1650 euro s koženým řemenem, 1925 euro s kovovým tahem

trochu odbočím - víte někdo zda UTC u Sinn je skutečně regulérní UTC nebo je to pozlátko pro obecenstvo, které se pouze točí s hodinovou ručkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...