Přejít na obsah

SINN


Ropucháč

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahojte, mate niekto hodinky tejto znacky?

Co sudite o ich kvalite spracovania, pripadne servis....

 

R.

 

 

Mám od nich katalog 2008 a některé jsou opravdu povedené a vypadají kvalitně zpracované.. S ohledem na rychlost, jakou přišel katalog, myslím že nebude problém ani se servisem či případnou reklamací.. Nemám však osobní zkušenost, takže by to chtělo názor nějakého majitele Sinnů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 4 roky model 144 GMT. Nosim ho prakticky denne, i kdyz od prichodu na Chronomag a prirustku v rodine uz je to mene kvuli stridani :D. V servisu nikdy hodinky nebyly, byt jsem o tom uvazoval a drive ci pozdeji je na serizeni poslu (zpozduji se mi o cca 2-4 vteriny denne; po koupi se predbihaly o tentyz interval). Kvalita zpracovani je vytecna, tedy alespon jak ja to dokazu posoudit :).

 

Objednani a komunikace s klientskym servisem ve Frankfurtu byl naprosto skvely - odpovidali na vsechno, rychle, meli trpelivost, zkratka jen nejlepsi zkusenost. To same kdyz jsem mel rejpave "technicke" dotazy - rychle reakce, vysvetleni a nabidka na servis. Standardni serizeni/cisteni stoji cca 100 EUR + postovne do DE a zpet.

 

Nic vic me asi nenapadne. Hodinky se mnou prezily mozne i nemozne (od stipani dreva, hry na bici, az po jizdu na okruhu, motokarach, plavani, beh, oblekove noseni - zkratka vsechno), maji nekolik malych sramu na pouzdru, safir je netknuty. Gumovy remen, s kterym jsem je v kvetnu 2004 objednaval, vypada porad skvele, byt je malinko "vyhlazeny".

 

Kdyby neco, ptej se primo. Co budu vedet, zodpovim :).

Upraveno uživatelem DaDriva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 4 roky model 144 GMT. Nosim ho prakticky denne, i kdyz od prichodu na Chronomag a prirustku v rodine uz je to mene kvuli stridani :D. V servisu nikdy hodinky nebyly, byt jsem o tom uvazoval a drive ci pozdeji je na serizeni poslu (zpozduji se mi o cca 2-4 vteriny denne; po koupi se predbihaly o tentyz interval). Kvalita zpracovani je vytecna, tedy alespon jak ja to dokazu posoudit :).

 

Objednani a komunikace s klientskym servisem ve Frankfurtu byl naprosto skvely - odpovidali na vsechno, rychle, meli trpelivost, zkratka jen nejlepsi zkusenost. To same kdyz jsem mel rejpave "technicke" dotazy - rychle reakce, vysvetleni a nabidka na servis. Standardni serizeni/cisteni stoji cca 100 EUR + postovne do DE a zpet.

 

Nic vic me asi nenapadne. Hodinky se mnou prezily mozne i nemozne (od stipani dreva, hry na bici, az po jizdu na okruhu, motokarach, plavani, beh, oblekove noseni - zkratka vsechno), maji nekolik malych sramu na pouzdru, safir je netknuty. Gumovy remen, s kterym jsem je v kvetnu 2004 objednaval, vypada porad skvele, byt je malinko "vyhlazeny".

 

Kdyby neco, ptej se primo. Co budu vedet, zodpovim :).

 

pytam sa preto lebo ma tieto hodinky zaujali, v minulorocnom UHREN katalogu boli hodnotene fakt ale fakt vysoko, mnohe niekolko nasobne tak drahe znacky nemali take vysoke hodnotenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmejdil jsem si německou e-bayí a třeba tyhle jsou parádní. Škoda, že pro mě malý a placatý... :)

http://cgi.ebay.de/Sinn-756-Duograph-m-Sta...1QQcmdZViewItem

EDIT: Moc se mi líbí to řešení datumovky - když už tam musí být. A ta společná šestka....Paráda!

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmejdil jsem si německou e-bayí a třeba tyhle jsou parádní. Škoda, že pro mě malý a placatý... :)

http://cgi.ebay.de/Sinn-756-Duograph-m-Sta...1QQcmdZViewItem

EDIT: Moc se mi líbí to řešení datumovky - když už tam musí být. A ta společná šestka....Paráda!

 

 

ja momentalne pokukavam po rucnom natahu od nich - UNITAS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
ja momentalne pokukavam po rucnom natahu od nich - UNITAS

 

Ty pokukavaš po všem jsem zvědav kdy už si něco koupíš a pochlubíš se :D .

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmejdil jsem si německou e-bayí a třeba tyhle jsou parádní. Škoda, že pro mě malý a placatý... :)

http://cgi.ebay.de/Sinn-756-Duograph-m-Sta...1QQcmdZViewItem

EDIT: Moc se mi líbí to řešení datumovky - když už tam musí být. A ta společná šestka....Paráda!

 

Konečně rozumné chronografy s přijatelnou velikostí :thumbsup_anim: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

Že já vůl prodával ty moje seiko chronografy...onehdá mě někdo varoval, že budu litovat

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jenom těsně, takže zase v pohodě pokračuj ;)

A nebo nam neco peknyho prodej ;) Ja jsem se vcera koukal na ty tvoje Lord Marvely ktery jsi prodaval :crying_anim: Ty se mi libily hodne, asi bych je za Alpinisty ani nic podobnyho nevymenil (tzn ani neprodal a nasledne nekoupil) ;) Ach jo, skoda ze je neprodavas ted, asi by se mi klepala ruka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...