Přejít na obsah

Rolex ? kde koupit


no-one

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Obávám se, že slevu na žádané modely Rolex v oceli (typicky suby a Daytony) nedostaneš. I v Carollinu i u Bechyněho jsem se ptal a

shodně mi řekli, že prostě na tyto modely se sleva neposkytuje. Čekačka na suby - zeptej se u obou AD, nic jiného ti asi nikdo nemůže poradit, snad jen cizinu, nebo Chrono24.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc taky jsem si myslel že sleva nebude - a pokud jde o cenu, vychází z toho, co doporučuje rolex ? tj u sub no date 6900EUR nebo si obchodníci ještě přidají ?

U Bechyněho ano. Můžeš platit v EUR nebo CZK. Kurz mají tuším 26 Kč za Euro (pár měsíců nazpět).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, u solidního AD vycházejí z oficiální ceny a nic si nepřidají (mimochodem u Bechyněho můžeš platit i Eurem, což při výhodnějším kurzu, pokud máš tu možnost je získat , může dělat pěkných pár tisíc, mám pocit že přepočet počítají tak Euro za 27,- což není nic moc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Těžko říct jak je na tom Tureckej Rolex beach authorised dealer teď... :D pokles domácí měny je asi netrápí... :)

Zdravim,

na dovolene v Antalii jsem si tento tyden zajel k mistnimu AD s nadeji, ze si poridim Datejusty za nejakou velmi libovou cenu

116300 mi nabidli za cca 5680? (tj po odectu dane)

To je cena , kterou mi nabidli i v nijak nekrizove Belgii, takze jsem jim popral hodne stesti s prodejem v zemi, kde lidem klesly prijmy v prepoctu na valutu o pulku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a měli něco jinyho na kráme? nebo taky prazdno jako vsade?

Celkem tam toho meli dost. Kdo by jim to taky kupoval...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...