Jump to content

AdaMoss

Member_50
 • Content Count

  1,564
 • Joined

 • Last visited

About AdaMoss

 • Rank
  Lost in time

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Ještě se hledám

Recent Profile Visitors

4,688 profile views
 1. Tak už se to u mě zase přeskupilo :-D. Jestli ono to nebude o tom, že cesta je cíl :-D.
 2. Kupoval jsem u nich Zelosy a mohu jedině souhlasit s příspěvkém od paya01 - mám stejnou zkušenost, jen s tím rozdílem, že jsem si hodinky ponechal a slouží dodnes.
 3. AdaMoss

  Koscom

  Také bych rád Koscom pochválil. Je to pár let zpátky, co jsem s jednou návštěvou úplně na 100 % spokojený nebyl, ale den blbec může mít prostě občas každý. Už jsem tam nakoupil odhadem deset kousků v rozmezí G-shock - Grand Seiko a kdykoliv budu mít v merku něco z jejich portfolia, nebudu váhat tam opět zajít. I když je teda pravda, že kafe jsem zatím nikdy nedostal :-D.
 4. Začal jsem pracovat na novém miničlánku...věřím, že to bude zajímavé Stay tuned
 5. Zrovna včera jsem na to myslel a říkal jsem si, že ti musím napsat prosebnou zprávu. Tak hurá, jdeš do toho znova. Moc se těším a děkuji za tuto iniciativu.
 6. Přezuto na černou...zas mam chvíly nový hodinky :).
 7. Jsem si po delší době udělal radost...stylový doplněk k Moonům řekl bych.
 8. Zdravím vespolek. Moc šancí tomu nedávám, ale kdyby třeba náhodou někdo disponoval jakoukoliv verzí 38mm Fortis Cosmonaut a uvažoval nad jejich prodejem, rád bych se jich ujal. Ideální by byla limitka ISS, ale to už je asi reálnější, že dostanu Batmany od AD. Bral bych i nelimitovanou verzi. Podstatný je strojek Lemania 5100. Díky za nabídky.
 9. Dobrá divočina...Ještě, že už me Rolex nechává chladným :-D.
 10. Jedna technická: Světelný rok není jedontka času nýbrž vzdálelnosti. Leda, že bys chtěl napsat "vydrží o světelné roky dále než hliník", ale to by asi nedávalo smysl :-). Jinak to vidím stejně jako ty :-).
 11. Barva zapesti uz se blizi barve materialu pouzdra :-).
 12. Sakra ten Tudor je mi čím dál tím sympatyčtější...Asi si ty BB58 pořídím :-D.
 13. Velmi dobře zpracovaný meteriál řekl bych. Díky za sdílení příběhu - neznal jsem. Byť je to částečně nějaký promo, v tomhle případě to tak vůbec nevnímám. Naopak, příjemně mě to zasáhlo, až bych skoro i slzu uronil :-). Pěkné. Víte někdo, jestli se rekonstrukce ujal Tudor nebo Rolex? Nějak jsem to z toho videa nepoznal.
×
×
 • Create New...