Jump to content

AdaMoss

Member_50
 • Posts

  1,849
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Ještě se hledám

Recent Profile Visitors

7,828 profile views

AdaMoss's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

2

Reputation

 1. Pekny. Diky za vysvetleni. Pro me jsou Moony srdcovka, beru to jako ikonu v mnoha ohledech.
 2. Mno ja nevim. Me ty barvicky k Moonum nejak nesedi.
 3. @Leviathann kvůli čemu tě ta studentka tak označila? Jako ze kdo nosí Moony je toxicky maskulinní?
 4. Nebyl čas přehodit na řemen, ale nějak si na ten tah začínám zvykat .
 5. Jsem to po delsi dobe zkusil na tahu a nejak to neni ono. Pujdou zas na remen.
 6. Vážení členové tohoto fóra. Jak možná někteří z vás vědí, oblast jihozápadní Brazílie Rio Grande do Sul zasáhly masivní povodně a ano, nabízím vám možnost velice adresné pomoci. Děkuji Bertovi, který k tomu dal svolení a vám všem za přečtení, případně za hod stovkou či dvěma. Úvod - kratší verze: Jestli fakt musíš poslat prachy na dobrou věc, tak zde je možnost. Oč se jedná – kraští verze: Brazílie, prdel vody všude, lidi hlad a zima, velký špatný. Odkaz na sbírku: https://www.gofundme.com/f/hilfe-fur-rio-grande-do-sul-sud-brasilien?qid=ddf78ea61cb1db59e3d6dcd9517db76f Úvod - delší verze: Dříve než se postím do popisu situace, rád bych s vámi sdílel jednu osobní myšlenku. V dnešním světě je až příliš mnoho možností, kde lze pomáhat, a to jak penězi, tak i jinak. Není v silách jednotlivce zachránit vše a ani to není potřeba. Nelamte si proto hlavu s tím, pokud zrovna pomoct nemůžete, nebo chcete raději pomáhat jinde, nebo zkrátka nemáte potřebu pomáhat tímto způsobem. Osobně vás chápu. Máme tu Ukrajinu, místní členy, děti a další individuální případy a nyní třeba i Brazílii. Proto neberte prosím toto jako výzvu k pomoci, ale spíše nabídku pro ty z vás, kteří mohou a chtějí. Kouzlo nezištné pomoci spočívá v tom, že se následně dostaví zvláštní pocit „uspokojení“. Pokud se současně dostaví pocit hladu, nebo to nabourá nějaké jiné plány, nedej bože zabezpečení a chod rodiny, pak prosím raději, než peníze věnujte chvilku zamyšlení, to bude naprosto oukej . Oč se jedná – delší verze: Masivní povodně zasahující zatím více než 2 miliony lidí. 425 měst a obcí se ocitlo pod vodou. Počty se neustále upravují, neboť ten rozsah je tak obrovský, že i pouhý monitoring situace je prostě nad síly místních samospráv. Mnoho rodin přišlo doslova o vše, úmrtí a ranění se budou sčítat ještě dlouho. Jsem ve věci osobně angažovaný, neboť mám v oblasti několik přátel, a proto jsem se spolu s kolegyní z práce rozhodl pomoci právě jim. Mám k nim naprostou důvěru, že zdroje, které vybereme budou poskytnuty přímo postiženým lidem. Nemáme obrovské ambiciózní cíle, chceme pomoci úměrně našim možnostem, a proto se zaměřujeme na základní potřeby, které jsou podle našich přátel momentálně nejvíce potřeba. 1) Jídlo pro děti (pitná voda, sušené mléko, dětské výživy) 2) Deky a prostředky pro zahřátí (blíží se zima) 3) Základní léky a hygienické potřeby Pro představu: Základní potraviny pro 1 dítě cca na týden – 10€ Deka – 2€ Informační zdroje: https://www.nytimes.com/2024/05/08/world/americas/brazil-flooding-photos.html https://www.economist.com/the-americas/2024/05/16/huge-floods-in-brazils-south-are-a-harbinger-of-disasters-to-come https://apnews.com/article/brazil-floods-climate-change-inequality-8a1d0e3a00bfd9a5b7918e62d6aab02a https://www.foxweather.com/weather-news/deadly-flooding-brazil-may-2024 V případě jakýchkoliv dotazů prosím neváhejte mě PMnout. Díky všem Adam
 7. Je to cely divny. Napravo je urcite jiny stav - nesedi na rucniku, je jinak oblecena, jiny batoh, jina barva frisbee, boty, atd. Na druhou stranu kolo s kalhotkama je vsude. U toho frisbee jsou na obou stavech nejaky fotky - jakoby vystaveny, pokazde v jiny pozici. Prijde mi to jako prank ajtaku ze Seznamu a dost mozna v tom jede ta pani taky :-D.
 8. Ja teda prinesu par dalsich polinek do lesa. Martin je proste mistni legenda. Bylo mi cti.
 9. Po nejakem case jsem provetral sve dream watche. Laska trva .
 10. Nenašel jsem, tak zakládám. Zároveň s potěšením sdílím kladnou recenzi. Vše proběhlo na jedničku, rychlá domluva, 100% v pohodě. Škoda jen, že nebylo víc času na klábosení. Tak třeba někdy na nějakém srazu. Díky a ať dělají hodinky dlouho radost!
 11. Já na tohle hold někdy nemám odhad. Takže dík za zpětnou vazbu. Ten NATO strap mám původně na SKX, až tak divoký mi to nepřišlo . co tohle?
×
×
 • Create New...