Jump to content

AdaMoss

Member_50
 • Content Count

  1,748
 • Joined

 • Last visited

About AdaMoss

 • Rank
  Lost in time

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Ještě se hledám

Recent Profile Visitors

5,265 profile views
 1. Myslím, že ta pravá sranda teprv přijde :-). Jinak @Micey pokud je těch 20M v CZK, tak to tak klidně práskni celý. Na grafu to nic neudělá a jestli, tak si toho sotva všimneš. V průměru to dělá hodinový objem cca 4mld. dolarů. 20 mega českých je proti tomu jako když se vyčuráš do oceánu ;-).
 2. Pouze originál, pokud možno ve slušném stavu. Díky za nabídky.
 3. 800,- a šup ať jsou pryč.
 4. Rovných 1 000,- za pořád ještě nositelný vintážky.
 5. Kuchyň jsem zrovna nedávno řešil. Sporák indukce, takže s plynem neporadím. Trouba - já osobně jsem vybral Siemens. I když Bosch, Siemens vyjde asi nastejno. Spíš než páru bych zvážil pyrolýzu. Kombinaci parní / pyro jsem nenašel. Parní troubu uděláš z jakýkoliv když tam dáš hrnek vody :-). Myčka určitě Miele - maj nejlépe vychytaný systém sušení. Určitě lépe než Siemens a ten jejich Zeolith. U většiny modelů si můžeš vybral buď koš nebo zásuvku na příbory. Pokud budeš mít pracovní desku dostatečně vysoko, doporučuju XXL verzi. Drtič odpadu bacha na místní regulace. Né všud
 6. Dneska jsem nějak mimo...odpovídám na cizí citace, všechno se mi plete...Asi jsem neměl s tím proseccem začínat už v 9 ráno :-D. Už mlčím
 7. Nene měřil jsem celý hodinky. Přehodit dýnka mě nenapadlo. Ale na základě příspěvku @Kristian.nov jsem to měl asi v hlavně uložený obráceně :-).
 8. Hesalite s průhledem je best :-).
 9. Když jsem měl obě reference na stole a měřil je šuplerou, pamatuju si, že safír byl o chlup tlustší. Bohužel si nepamatuju hodnotu, ale bylo to určitě pod milimetr. V hlavě mám číslo 0,4mm ale ruku do ohně bych za to nedal.
 10. Byla by ještě zajímavější, kdyby bývali Habsburkové 3 pány ušetřili...mohly z toho být pěkný 24h hodinky.
 11. Zajímavé vlákno i nápad. Sleduji. Taková kacířská otázka - vleze se nějaký Wardí in-house to 40mm pouzdra? Do první vlny se v rámci průzkumu zájmu přidám. Kdybych si mohl vymýšlet tak pokud by to bylo takto, určitě bych to toho šel: - 40mm pouzdro max - In-house strojek - Hudební tématika (ideálně s kulatým výročím v roce 2021 - vzpomínaný Mercury by byl top) taky mam Mayovku Seiko - Klidně nějakou méně obvyklou barvu...jaké jiné hodinky, když ne potápky snesou oranžovou, tyrkysovou, žlutou, atd.? Navíc ve spojení Freddie Mercury? Podle mě se to přímo nabízí. - Ciferní
 12. Hmm Cardano jsem koupil jen tak z hecu asi za 300 USD kratce po tom, co to spustili. Tenkrat to stalo asi 0,02USD. Mozna bych mel zacit hledat ten klic k penezence :-D.
 13. Up a pro jistotu dodávám, že ta nožka na jedenáctce je ťuklá, myšleno ohnutá. Řemen jak vidno tam nasadit jde, ale hodinář nedoporučoval to narovnávat, aby se neulomila.
×
×
 • Create New...