Přejít na obsah

Bell & Ross pro francouzské piloty


afrikab

Doporučené příspěvky

Firma Bell & Ross vyvinula pro franzouzske vojenske piloty Armée de l'Air novy model hodinek BR03 s quartzovym strojkem a dvema analogovymi displeji. Obsazeny "high-tech" kalibr 988.352 jiz naprilad montuje Breitling do svych modelu 75, 76 a 79.

 

Model byl poprve predveden letos na Baselworld.

post-520-1208772142.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Francouzska armada tak i nadale pokracuje ve spolupraci s firmou Bell & Ross, protoze od roku 2005 pouzivaji jednotky RAID (Research Assistance Intervention Dissuasion) model B&R 01 a francouzske namornictvo pak pouziva Bell & Ross modely Aéronavale (pro sve piloty jich v roce 2006 koupili 150 kusu), Marine a Hydromax.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty BR03 jsou nádherné. Asi první hybridní hodinky, které se mi opravdu líbí. U těch Breitlingů s tím samým strojkem se mi moc líbilo to ovládání, ale designově mne to neoslovovalo. Jsou ty hodinky pouze pro žabožroutskou armádu, nebo se objeví i na normálním trhu, byť v nějaké trochu odlišné versi?

 

Jinak pochopitelně kupovat francouzské armádě cokoli jiného, než bílá vlajka, skleničky a vývrtka je plýtváním penězi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty BR03 jsou nádherné. Asi první hybridní hodinky, které se mi opravdu líbí. U těch Breitlingů s tím samým strojkem se mi moc líbilo to ovládání, ale designově mne to neoslovovalo. Jsou ty hodinky pouze pro žabožroutskou armádu, nebo se objeví i na normálním trhu, byť v nějaké trochu odlišné versi?

 

Jinak pochopitelně kupovat francouzské armádě cokoli jiného, než bílá vlajka, skleničky a vývrtka je plýtváním penězi...

 

:thumbsup_anim: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

A naší armádě pípu, půllitry a odtahový vozidla na nepojízdný tanky... a tu bílou vlajku taky, samozřejmě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firma Bell & Ross vyvinula pro franzouzske vojenske piloty Armée de l'Air novy model hodinek BR03 s quartzovym strojkem a dvema analogovymi displeji. Obsazeny "high-tech" kalibr 988.352 jiz naprilad montuje Breitling do svych modelu 75, 76 a 79.

 

Model byl poprve predveden letos na Baselworld.

Zajímavý klon Breitlingů... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Musim vam nanestesti oznamit, ze to nejni pravda. Francouske letectvo NEBUDE ty hodinky mit jako standard vybavu.

Presne jako Sinn GSG 9 nejni vybava pro Nemacke GSG 9.

Ty B&R hodinky byli vyvijeni s "pomoci" nekolika francouskich pilotu.

Odznak Francouzskeho letectva (nebo GSG 9 a i jinich) si muze nat na hodinky kdo chce!

Vetsinou statnich odznaku a logo nejni zakonne "registrovanych" .

Kratce, muzete si namalovat / natisknout odznak FBI na hodinky. Walt Disney ale ne, to je registrovano!

Upraveno uživatelem Janne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim vam nanestesti oznamit, ze to nejni pravda. Francouske letectvo NEBUDE ty hodinky mit jako standard vybavu.

Presne jako Sinn GSG 9 nejni vybava pro Nemacke GSG 9.

Ty B&R hodinky byli vyvijeni s "pomoci" nekolika francouskich pilotu.

Odznak Francouzskeho letectva (nebo GSG 9 a i jinich) si muze nat na hodinky kdo chce!

Vetsinou statnich odznaku a logo nejni zakonne "registrovanych" .

Kratce, muzete si namalovat / natisknout odznak FBI na hodinky. Walt Disney ale ne, to je registrovano!

 

 

Taky mě to připadalo jako kravina....dík za vysvětlení. Pokud by o podobné hodinky stáli, tak už léta létají s B-1 ( což stejně dělají , ale ne hromadně ), a nebo objednají nové Airwolfy. Proč kupovat klon, když můžu mít originál, a navíc léty ověřený. I když francouzi .....

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...