Přejít na obsah

Chronoshop kalendář 2019


El Nano

Doporučené příspěvky

Jaký je prosím rozměr kalendáře? A je opatřený alespoň jednou kartonovou stránkou? Přemýšlím jestli by to šlo nějakou jednoduchou úpravou předělat na stolní- v práci máme open space a doma překalendářováno ;-)

 

Edit: A4 OK a ten karton?

Upraveno uživatelem PNS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je prosím rozměr kalendáře? A je opatřený alespoň jednou kartonovou stránkou? Přemýšlím jestli by to šlo nějakou jednoduchou úpravou předělat na stolní- v práci máme open space a doma překalendářováno ;-)

 

Edit: A4 OK a ten karton?

 

Ahoj je to A4, zadní strana je z papíru, který je jen o trochu tvrdší než ostatní listy, ale nestojí to úplně stabilně. Hlavně druhá polovina roku se trochu bortí :D S trochou vynalézavosti by to ale předělat jít mohlo. Napadá mě třeba udělat jednoduchý trojúhelník z tvrdšího papíru a na něj ten kalendář posadit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj je to A4, zadní strana je z papíru, který je jen o trochu tvrdší než ostatní listy, ale nestojí to úplně stabilně. Hlavně druhá polovina roku se trochu bortí :D S trochou vynalézavosti by to ale předělat jít mohlo. Napadá mě třeba udělat jednoduchý trojúhelník z tvrdšího papíru a na něj ten kalendář posadit. 

Díky nebudu to dál komplikovat, objednejte beze mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...